II I I i Marinus van Oosten Elizabeth Kaptein-Bakker 8 Ruud Coers Rudolf Nicolaas Martinus Coers Ruud Coers Ruud Coers Ruud OVERLEDEN Stil, mijn ziel wees stil en wees niet bang voor de onzekerheid van morgen Woorden schieten tekort. We zijn heel verdrietig en aangeslagen na het overlijden van Shana Smet Moeder van onze leerling Jahmilla uit groep 1-2a. We bidden Jahmilla, haar zus Jolieke en hun familie Gods troost en nabij toe. Namens leerlingen, team en ouders van De Sterrenpracht Axel, Lizo Koppejan, directeur Namens LEV-WN, Berend Redder, bestuurder Met intens verdriet moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze broer, zwager, oom en maatje De oudste van ons, onze beschermer. Je was een levensgenieter op en top met nog zoveel mooie plannen en dan is het stil. We zullen altijd van je blijven houden. Cecile en Arnold Iris en Joey Jaylen, Danté en Mia Sanne en Reinout Hans t Jeroen en Ody Sander en Vera David Suzanne en Maarten Lieke Jens en Vincent Inge en Lisa Raffi Wintersporter in hart en nieren- In liefdevolle herinnering Vol verdriet en ongeloof hebben wij tijdens onze wintersportvakantie plotseling afscheid moeten nemen van onze liefdevolle en geweldige man, papa, (schoon)zoon, schoonvader en goede vriend van velen Ruud Maastricht, 17-04-1965 Sn Oz-en-Oisans, 27-12-2021 Frédérique Lotte en Jesper Esmée en Thibault Thijs Fiene en Espen Alexander Coers t Riet Jonker Carlo t en Hanny Colsen-Ranschaert J. Ranschaert-Baert De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op donderdag 6 januari, deze is vanaf 15.00 uur te volgen via de livestream. Vraag daarvoor de link aan, vppf woensdag 5 januari, bij familiecoers2021@gmail.com Bedankt lieve Ruud In korte tijd ontzettend met en van je genoten. You're one of a kind. Marnix, Marieke, Espen en Lars Schieman We zijn geschokt door het overijden van Ruud Coers Ruud was een actief lid van onze club en betrokken bij veel activiteiten. Ruim 19 jaar lang mochten wij hem in ons midden hebben, in 2014 was hij onze voorzitter. Wat een intens verdriet en gemis voor Frederique, Lotte, Esmee, Fiene en de familie. We leven met hen mee. Rotary club Terneuzen "it's a beautiful me" Ruud Afscheid nemen van onze grote, vrolijke en lieve vriend yn. doet pijn. Zonder hem zal ons samenzijn stiller en saaier zijn. We missen je verschrikkelijk! Wij zullen voor jouw meisjes zorgen. - Bernard Sabien Dirk Edwin Lianne Frank Nicole Hans Wendy Henk Shaula Jan-Peter Jasperien Jeroen Anne-Marie Leendert Brigitte Leo Jennifer Philip Sietske Peggy Sprakeloos zijn wij na het plotselinge overlijden van echtgenoot van ons betrokken clublid Frederique. Wij zullen naast Frederique en haar dochters staan om hen te steunen bij en het dragen van dit verlies. Bestuur en leden Soroptimist International Club Zeeuwsch-Vlaanderen We gaan je missen Mattie van onze lieve vriendin Frédérique, Lotte, Esmée en Fiene, we zullen er voor jullie zijn. X Roxan en Angelique Jacqueline Aimée en Bastiaan Frank en Isabelle Tom en Maurits Leo en Jennifer Jannes, Marie-Laure en Emma Ons bereikte het verdrietige bericht van het plotselinge overlijden van Ruud Coers vader van onze leerling Fiene uit V5b, en van Lotte en Esmée, oud-leerlingen van onze school. Onze gedachten zijn bij zijn familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie, medewerkers en leerlingen Lodewijk College Bedroefd maar ook dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten uit ons midden is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en grootoma - Betsie - echtgenote van Albert Kaptein 26 juli 1936 f 30 december 2021 Albert Harm- in liefdevolle herinnering- Ans en Kees Bert en Wendy - Mees, Thijs Pieter Willem - Lucas, Simon, Julie Peter en Sonja Dagmar en Lion - Stijn, Jens, Daan Laurens en Inez - Floris, Paulien Jack en Mirella Emily Thierry Correspondentieadres: Ooievaar 11 4533 EA Terneuzen Dinsdag 4 januari tussen 18.30 - 19.00 uur kunt u afscheid nemen van Betsy in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De begrafenisplechtigheid vindt op woensdag 5 januari om 10.30 uur in besloten kring plaats. Bedroefd delen wij u mee dat na een arbeidzaam en bereisd leven van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoonvader en opa -Rinus- Goes, 19 april 1943 Bergen op Zoom, 30 december 2021 Anet van Oosten-Boer Willem en Erica van Oosten-Schenk Pascale en Mike Tamara en Michael Annemarie en Johan van der Jagt-van Oosten Ricardo en Loïs Yoeri Correspondentieadres: Kruisbessestraat 7,4413 DA Krabbendijke Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid op dinsdag 4 januari van 17.30 tot 18.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 in Goes. De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Liever geen bloemen MAANDAG 3 JANUARI 2022 ZV -yU! I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2022 | | pagina 51