adrz Marijke van Mourik 17 Jannie Katsman Jannie Gerda Katsman-van Galen Jannie Katsman-van Galen Frans Goedegebuure Lenie Veerman Anna Magdalena Pieters-van den Broeke - Anna - Corrie Otte-Offers Met intens verdriet nemen we afscheid van onze allerliefste moeder, schoonmoeder, oma en omi. We zijn dankbaar voor alle mooie plannetjes met elkaar en voor haar liefde, wijsheid en levenslust. Velp, Utrecht, 18 mei 1953 21 december 2021 Hylke en Marieke Mies, Pia, Pepijn Jurre en Jetje Lotje, Hein Daantje f Sanne en Floris Tjeerd Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op begraafplaats Heiderust in Rheden. Correspondentieadres: Hylke Blauw Willem Barentszstraat 17 3572 PA Utrecht Marijke van Mourik PM VRIJDAG 31 DECEMBER 2021 Vandaag is overleden onze lieve schoonzus en tante Altijd belangstellend, betrokken en meelevend. Ze was ons erg dierbaar en houdt een bijzonder plekje in ons hart. We zullen haar missen. Koos Katsman-Fraanje Ko en Sylvia Rik en Kayleigh Mattie en Rinus Richard en Janita, Sil en Noud Marijn en Fleur Marja en Larry Wolphaartsdijk, 28 december 2021. De Heer heeft mij gezien en onverwacht ben ik opnieuw geboren en getogen. Gezang 487 In alle rust heeft de Here tot Zich genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Cornelis Pieter Katsman, overleden 21 mei 2005, in de leeftijd van 91 jaar. Hellevoetsluis: Ko Katsman en Anja Hubers Bas en Erin Tom Wolphaartsdijk: Wouter en Roos Katsman Lennard Maud Kyra en Erik Oud-Sabbinge: Jan-Henk en Cindy Katsman Ryan Shania Wolphaartsdijk: Enny Katsman 28 december 2021 Correspondentieadres: Papeweg 31, 4471 BE Wolphaartsdijk Ma is thuis. Indien u afscheid wilt nemen kunt u contact opnemen met Enny (06-37172299). De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring gehouden worden. U kunt de dienst volgen op woensdag 5 januari 2022 vanaf 10.00 uur via www.kerkdienstgemist.nl, via het account van de PKN Wolphaartsdijk. Onze speciale dank gaat uit naar de mensen van Allévo en SVRZ voor de goede verzorging. Psalm 23 Met ontroering geven wij kennis van het overlijden van onze lieve tante Jannie Zij betekende veel voor ons. De neven en nichten Katsman, Meulbroek en Mol Wolphaartsdijk, 28 december 2021 De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na een periode van afnemende krachten is, voor ons toch nog onverwacht, overleden Den Haag, 5 december 1939 Goes, 25 december 2021 sinds 4 augustus 2000 weduwe van Marinus Otte Ellen, in liefdevolle herinnering Peter en Astrid Wim en Joke Danny Onze dank gaat uit naar het personeel van Vorsvliet en de huisarts dokter Kronenberg voor hun goede verzorging van Corrie. Correspondentieadres: Anjerstraat 42,4587 AR Kloosterzande We hebben in besloten kring afscheid genomen van Corrie. 'Kom mee en kijk, achter de dijk, daar ligt een land, m'n Zeeuwse land, waar 't koren groeit, de klaproos bloeit, heb ik gestoeid, ben ik opgegroeid'. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Sint-Annaland, Goes, 27 juni 1938 28 december 2021 Maartje Goedegebuure - Schot Eelco Goedegebuure en Karen de Leest Yolanda Staden - Goedegebuure en Roland Staden Madeion, Owen, Jasmijn De afscheidsbijeenkomst zal in kleine kring plaatsvinden op maandag 3 januari 2022. U kunt deze vanaf 11.00 uur meekijken via kerkdienstgemist/zoutelande Langendam 19-H 4374 AA Zoutelande Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve vriendin Wij wensen Jan en de familie heel veel sterkte. Nico en Thea Alburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Marijke was in dienst van 1989-2017 bij Adrz. Wij herinneren haar als medisch psycholoog en waardevolle collega In verschillende bestuurlijke functies. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe! Namens alle oud collega's, Raad van Bestuur en staf bestuur Adrz "De Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en dat ze nu haar rust heeft gevonden, delen wij u het overlijden mee van onze moeder Abraham Jacobus Pieters t 2 september 1993 Aarden burg, 4 mei 1924 t Goes, 29 december 2021 Heinkenszand: Frans en Ina Goes: Ineke Correspondentieadres: Siemenwei 59, 4464 BX Goes De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. We zijn de medewerkers van Zorgcentrum Randhof dankbaar voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49