üïCCy Mientje 100 Johanna Catharina Dekker-de Later Jannie CevaaC-WaCraven Jannie CevaaC-WaCraven Izaak Geschiere 16 VERJAARDAG JUBILEUM OVERLEDEN Jan Kasse Dank voor de vele kaarten t.g.v. mijn 100ste verjaardag. Vooral ook dank voor de giften, die zijn overgemaakt voor de Schoolkinderen in Gambia. De opbrengst was onovertroffen. J.A. de Kam - de Visser, Oostkapelle Rust nu maar uit, Je hebtje strijd gestreden. Je hebt het met veel moed gedaan. Wie kan begrijpen watje hebt geleden. En wie kan voelen watje hebt doorstaan. Verdrietig, maar ook dankbaar, dat haar verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, echtgenoot, oma en overgrootmoeder Elisabeth Johanna Daalhuizen-Hubregtse echtgenote van Ben Daalhuizen *13-01-1947 f 28-12-2021 Middelburg; Ben Daalhuizen Jean-Pierre in liefdevolle herinnering Middelburg; Sonja Thijn Resheina Michael, Genaya Roanna Kapelle: Natasja Gertjan Dylano, Fabienne Westkapelle: Patricia Vincent Owen, Amy Correspondentieadres: Parklaan 21,4421 GW Kapelle De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Mochten wij iemand vergeten zijn te berichten, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Kees Baarends Gastheer van ons geliefde café en thuishonk van Arti. Bestuur en medewerkers Stichting Arti Carnaval Goes Metal Gods kinderen juichend voor Gods troon. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en schoonmoeder -Joke- echtgenote van Jan Dekker Serooskerke (W) 9 november 1938 Arnemuiden t 29 december 2021 Wij zullen haar zorg en behulpzaamheid erg missen. Jan Simon en Kyoko Banjaard 27 4341 LL Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 5 januari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan 4 te Arnemuiden. U kunt deze dienst ook meebeleven via de livestream: www.kerkdienstgemist.nl, Gereformeerde Kerk Arnemuiden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Joke Dekker - de Later Bart en Adri de Later - van Keulen Rie de Later - Kraay Rie de Later - Dekker neven en nichten en allen die haar zijn voorgegaan Het doet ons veel verdriet afscheid te moeten nemen van onze schoonzus en tante Joke Dekker - de Later Ons medeleven gaat uit naar onze broer Jan en hun kinderen Simon en Kyoko. Rie de Later - Dekker Han Dekker Hanny Dekker - van de Gruiter Neven en nichten Na een lange periode van afnemende gezondheid is overleden onze moeder en schoonmoeder weduwe van Jan Cevaal in de leeftijd van 91 jaar. John Ad Ruud en Coby Middelburg, 28 december 2021 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum Overtoom Groen T.a.v. Familie Cevaal Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vhssingen In verband met de huidige maatregelen zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Veel dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van de WVO-locaties De Gouwe Tuyn en Willibrord voor de warme en deskundige begeleiding. Met verdriet moeten we afscheid nemen van mijn lieve, altijd gastvrije zus en onze tante We wensen John, Ad, Ruud en Coby veel sterkte. Suus Jasperse-Walraven Pieter Ineke en Margo Heden is overleden onze zwager en oom Meliskerke; L. Matthijsse H.P. Matthijsse-Tollenaar Serooskerke; AJ. Matthijsse f J. Matthijsse-Dekker Neven en nichten Vrij plotseling is overleden onze altijd meelevende buurman Chris Riemens Wij leven mee met de betrokken bedroefde familie en wensen hun heel veel sterkte toe in de verwerking van dit verlies. De buren: RinusHovijn RinaMeijers Dennis en Marjolijn en Joey Boogaard Piet de Keuning Simon en Janny Koets Biggekerke, 28 december 2021 VRIJDAG 31 DECEMBER 2021 PM KS7*' i f ^1. jtT: Tl Per 1 januari 2022 zal de huisartsenpraktijk van B.MJ. Schruer worden voortgezet door mevrouw E.E. Zwart, huisarts Huisartsenpraktijk de Mirakel Klein Frankrijk 7b 4461 ZN Goes telefoon 0113 214373, spoedlijn 0113 233993 (beide ongewijzigd) Hierbij wil ik U hartelijk danken voor het dertig jaar lang in mij gestelde vertrouwen. Ook wil ik U bedanken voor alle attenties die ik kreeg ter gelegenheid van mijn afscheid. Het was overweldigend! B.J.M. Schruer, huisarts Wij ontvingen het droevige bericht dat veel te vroeg is overleden Vader van onze leerling Jesper (H4C) en oud-leerling Jessy. Wij wensen Jesper en Jessy, hun moeder, familie en vrienden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum dhr. E. Boerhout rector-bestuurder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48