Laatste woorden van afscheid dpg11, EN 13 Catharina Wondergem-de Voogd Financiële berichten Kaatje COLOFON Familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV DINSDAG 28 DECEMBER 2021 "Er is eert land van louter licht" Vredig en rustig is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Gehuwd geweest met Jan Wondergem t 17 juni 2013 Middelburg, Goes, 15 september 1924 24 december 2021 Het is goed zo". Wim en Hanny t Henk en Lenie Suus en Wim Johan en Jo Jan ten Lottet Annet Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bergwei 37 4364 AZ Grijpskerke De Dankdienst voor haar leven zal op maandag 3 januari 2022 in besloten kring plaatsvinden. Via: kerkdienst gemist, keuze Zionskerk, Oostkapelle, is de dienst vanaf 13.00 uur te volgen. Om 14.30 uur begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. leder die daarbij aanwezig wil zijn is daarvoor, met inachtneming van de geldende regels, van harte uitgenodigd. Onze dank gaat uit naar Simnia in Domburg voor de goede en liefdevolle verzorging. St. Laurens: Grijpskerke: Zoetermeer: Koudekerke: Oostkapelle: Hano Invest B.V. (in liquidatie) Deze rechtspersoon is ontbon den door een ontbindings- besluit op 23 december 2021. De rekening en verant woording en het plan van verdeling liggen tot 2 maanden na heden ter inzage voor een ieder bij het register van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Eindhoven en ten kantore van de rechtspersoon aan de Hippocrateslaan 7 te (5644 DV) Eindhoven. De vereffenaar. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@idpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 56