Petrus Arnoldus Eduardus Cornelis 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Cornefis Marinus Baarends - %ees - Peter Astrid Driedijk-Arkenbosch Rozalia Maria Leonie Vincent-Sijs Agnes Maria Louisa Willems-lngels Enige en algemene kennisgeving Als je leven lijden wordt, is rusten goed Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve zoon, onze broer, schoonbroer en oom Biervliet, 15 maart 1952 t Terneuzen, 26 december 2021 Zoon van: Fons Comelis f Madelein Comelis - Tanghe Broer en schoonbroer van: Ellie van der Linde - Comelis f Jan van der Linde Connie Comelis Anja Provoost - Comelis Bram Provoost Oom van: Aijan, Barbara en kinderen Bart, Meike en kinderen Wouter Rick Gertjan Correspondentieadres: Schoolstraat 2 4513 AR Hoofdplaat De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. Onze lieve dappere zus is overleden. We zullen haar ontzettend missen. Janie Verhoef - Tollenaar Jannie Nellie en Bram Sarien ent Henk Ina en Marius Francien en t Jacques Op 99-jarige leeftijd is onze wijze en markante buurman overleden. We zullen hem missen. Jan C. de Rijk Wij wensen de familie en allen die hem lief waren veel sterkte met dit verlies. André en Anne Paul Matthijs Tom Middelburg, Oostkerkplein Arsène Willems DINSDAG 28 DECEMBER 2021 ZV Koester het leven Zorg voor elkaar Kees Dankbaar voor alles wat hij voor ons en zijn gasten heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis van het overlijden van onze lieve broer en oom Goes, 23 februari 1958 Goes, 24 december 2021 Goes: Joke Boel-Baarends Goes: Annelies Baarends Yerseke: Marloes en Marco Pippenbacher-Verburg Rae Den Haag: Paulien Verburg en Rogier Rooda Onze dank gaat uit, ook namens Kees, naar dr. J.A. van der Werff en Buurtzorg Goes. Kees is in zijn geliefde café. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 29 december tussen 19.00 en 20.00 uur in café Baarends, Voorstad 17 -19 te Goes. Ingang via de achterzijde. De Communieviering wordt gehouden op donderdag 30 december om 10.30 uur. U kunt de viering meebeleven via www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister De crematie zal in stilte plaatsvinden op vrijdag 31 december. Kees hield van bloemen - Na een periode van afnemende gezondheid is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame, sterke moeder en oma Roermond, 21 april 1947 Colijnsplaat, 22 december 2021 Kamperland: Piet Driedijk Goes: Quierien Vera Almere: Ricardo en Monique Aaron en Aimée Knotwilgendreef 7, 4493 EJ Kamperland Het was Astrid's wens om haar lichaam na te laten aan de wetenschap. Wij hebben afscheid van haar genomen in beslotenheid van onze familie. Onze dank gaat uit naar medewerkers van hetADRZ en Cleijenborch voor de liefdevolle zorg. 26-12-2021 Achter elke traan van verdriet, zit een glimlach van herinneringen Intens verdrietig, maar dankbaar voor de mooie herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij kennis van het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Weduwe van Gustaaf Vincent Sluiskil, 28 augustus 1928 f Terneuzen, 25 december 2021 Eddy en Inge Vincent Stijn f Nieck en Leonie Loek en Demy Lisanne en Jens Anouk Correspondentieadres: Mauritsfort 15, 4542 LA Hoek In verband met de beperkingen vanwege het coronavirus zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. We hopen op uw begrip hiervoor. We willen alle verzorgers van Ter Schorre, met name woning R20 bedanken voor de goede zorgen en de mooie tijd die Roza bij hen heeft gehad. Het leven van een mens is als een voetstap in het zand die wordt weggevaagd als de vloed de grens verlegt tussen zee en zand. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Zij overleed op 25 december 2021 in de Leeftijd van 91 jaar. Zuiddorpe: Paul en Marie-Christine Elmar en Kiki Axel: Angélique en Jacques Sophie Correspondentieadres: Langedreef 5,4574 NK Zuiddorpe De uitvaartdienst met aansluitend de crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Speciale dank aan Huisartsencentrum Axel en aan de medewerkers van Hospice Terneuzen voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55