y ■f- EN 13 Adriana Witte - Hoogesteger Katharina Vogelaar-de Kam -Kathrien- Catharina Wondergem-de Voogd DANKBETUIGING Tia Taaimans-van J-Caaften Financiële berichten Maleachi 42a Met grote droefheid delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een kortstondige ernstige ziekte, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma in de leeftijd van 84 jaar. 26 december 2021 Noordsingel 27,4454 AE Borssele Er is gelegenheid om ons te condoleren op D.V. donderdag 30 december van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt uitsluitend in familiekring gehouden D.V. vrijdag 31 december om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst is op kerkdienstgemist.nl mee te luisteren. Aansluitend zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Adriana Hoogesteger "Liefde isvoor altijd samen zijn" Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat wij zullen zijn, maar 't aficheid nemen doet zo'n pijn. Lieve Ma, Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Met een hart vol verdriet, maar intens dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze liefdevolle moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Weduwe van Jaap Vogelaar Sint Laurens 5 maart 1935 Domburg t 25 december 2021 Arriënne en Jan Renske en Joke, Ollie Daisy en Rohan, V Anouk en Kim Jan en Brenda Sharona en Sijmen, Mare Esmee en Christiaan Correspondentieadres Bergwei 59 4364 AZ Grijpskerke De herdenkingsdienst zal vanwege de coronamaatregelen in besloten kring gehouden worden. U kunt de herdenkingsdienst op vrijdag 31 december om 10.00 uur wel volgen via: www.kerkdienstgemist.nl, Zionskerk te Oostkapelle. De begrafenis zal omstreeks 11.15 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. Op de begraafplaats kunt u de familie achteraf condoleren. Wij willen het verzorgendpersoneel van afdeling Elout van Simnia, dokter Dees en het personeel van SVRZZorgthuis bedanken voorde begeleidingen de zorg. Kaatje Goes, PM DINSDAG 28 DECEMBER 2021 treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. Borssele: A. Witte Borssele: Els van den Ende - Witte Anton van den Ende Waddinxveen: Maatje Waterman - Witte Bert Waterman Meliskerke: Wim Witte Annelies Witte - Wisse Borssele: Jaap Witte Marieke Witte - Taal Borssele: Hans Witte Cora Witte - Taal Middelburg: Jan Witte Eline Witte - Jobse Borssele: Lenny Krijger - Witte Jan Krijger Borssele: Peter Witte Marieke Witte - Krijger Middelburg: Arjan Witte Henny Witte - van den Bosse Borssele: Mart Witte Franny Witte - Krijger Klein- en achterkleinkinderen Na een kortstondige ziekte is van ons weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante echtgenoot van Adriaan Witte, in de leeftijd van 84 jaar. Jo t en Annie Witte-Nijsse Kees en Ina Witte de Bue Lenie en Frans Nieuwenhuijse-Witte Riet t enTjade Wind-Witte Rinus en Corry Witte-Moeleker Jane en Ko Paardekooper-Witte Beppie en Gerard de Kok-Witte Ina en Mannus Nijkamp-Witte Neven en nichten Wij wensen Aart, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Borssele: 26 december 2021 "Er is een land van louter licht" Vredig en rustig is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Gehuwd geweest met Jan Wondergem 117 juni 2013 Middelburg, 15 september 1924 24 december 2021 "Het is goed zo". St. Laurens: Wim en Hanny Grijpskerke: Henk en Lenie Zoetermeer: Suus en Wim Koudekerke: Johan en Jo Oostkapelle: Jan fen Lottef Annet Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bergwei 37 4364 AZ Grijpskerke De Dankdienst voor haar leven zal op maandag 3 januari 2022 in besloten kring plaatsvinden. Via: kerkdienst gemist, keuze Zionskerk, Oostkapelle, is de dienst vanaf 13.00 uur te volgen. Om 14.30 uur begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Noordweg te Oostkapelle. leder die daarbij aanwezig wil zijn is daarvoor, met inachtneming van de geldende regels, van harte uitgenodigd. Onze dank gaat uit naar Simnia in Domburg voor de goede en liefdevolle verzorging. AT Het verdriet is niet weg, maar we voelen ons gesteund door de hartverwarmende reacties na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Heel veel dank hiervoor. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2021 Hano Invest B.V. (in liquidatie) Deze rechtspersoon is ontbon den door een ontbindings- besluit op 23 december 2021. De rekening en verant woording en het plan van verdeling liggen tot 2 maanden na heden ter inzage voor een ieder bij het register van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Eindhoven en ten kantore van de rechtspersoon aan de Hippocrateslaan 7 te (5644 DV) Eindhoven. De vereffenaar. COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45