X J? EN 19 Hans Bruijns Hans van Dijk Bart Janet Riemens-Dek Johannes Jacobus Kleijn Han Moison Marinusvan Iwaarden Ina Lockefeir - Mulder Henk apg DANKBETUIGING Ina/VOAO/Cj&el/ - de/Jonge/ Bartholomeus Jacob Smits -Jan Achter ons bijna 60 onvergetelijke jaren.... Die wij apart en samen waren. De sleepvaart bepaalde onze koers van leven. En heeft ons gezin veel mooie herinneringen gegeven. De vele reacties na het verlies van onze Jan, Brachten ons troost en steun in het verwerkingsplan. Mede namens onze kinderen dank ik jullie allen zeer. Voor de kaarten, telefoontjes, bezoeken en zo meer. Thomas Verburg OVERIGE BERICHTEN Laatste woorden van afscheid De warme reacties na het overlijden van waren overweldigend. Daar wil ik u, ook namens mijn kinderen en kleinkinderen voor bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Bep van Dijk - Muurmans Goes, december 2021 Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons goed gedaan. Mart Riemens Kevin Mariska Rob Heinkenszand, december 2021 Voor de vele reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom zeggen wij u hartelijk dank. Familie Moison December 2021 Lourens Adriaan Kodde Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. De vele kaarten en uw belangstelling bij het afscheid hebben op ons een diepe indruk gemaakt. Kinderen en kleinkinderen December 2021 Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u hartelijk danken voor al uw medeleven en woorden van troost. Addy kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2021 Uitvaartverzorging Voor een mooi en waardig afscheid met waardevolle herinneringen. PM VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van willen wij u bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Broers en zusters Zoveel kaarten, zoveel warme woorden en zoveel troost. Hartelijk dank voor het hartverwarmende medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, trotse oma en overgrootoma Het heeft ons heel goed gedaan. Kapelle Leo van Geel Kinderen en (achter)kleinkinderen Niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart. Het gemis zal altijd blijven, maar de blijken van medeleven hebben ons ontzettend goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Rina Smits-Quinten Kinderen en kleinkinderen Tevens hierbij voor 2022 onze beste wensen, Met een goede gezondheid voor alle mensen! Lita Kleijn-Koning Middelburg, december 2021 "Onze ogen turend. Langs velden, langs wegen. Nergens meer een glimp van jou." In liefdevolle herinnering Wij danken u voor uw steun en medeleven. Hannie en Patrick, Marc, Ben en Christel. Stephan en Heieen, Luca. Aardenburg, december 2021 Onze welgemeende dank gaat uit naar iedereen die heeft meegeleefd tijdens de lichamelijke achteruitgang en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Het is ons tot steun geweest. P. Kodde-Faasse Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, december 2021 Mede namens de familie dank ik allen voor de liefdevolle en hartelijke blijken van deelneming na het overlijden van mijn geliefde echtgenoot Dani Verburg - Ganzeman ook namens kinderen en kleinkinderen Blom de Ridder 0118-415183 06-15528040 www.blomenderidder.nl FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. media l|l' familieberichten COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 51