r (Dien de (Poorter - (Koumes Dien de Poorter - Koumes 18 FAMILIEBERICH OVERLEDEN Conny Hoogerheide-Nieuwenhuize Conny Hoogerheide Janna Elisabeth van Nieuwenhuijzen-de Graaff Jenny Toon Lieve Toon Toon Tramper Jan Domus Anton Vermet -Jan- Ze was zo gewoon, maar voor ons zo bijzonder Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde, hebben wij tot ons grote verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en omi weduwe van Frans de Poorter 7 mei 1943 21 december 2021 Karin en Rob Tax - de Poorter Michelle en Wesley, Juna Raymond en Sarah Monique en Peter van Broekhoven - de Poorter Joran Devin en Lieke Timco en Maxime Correspondentieadres: A. Verdoelstraat 22, 4383 SH Vlissingen Ieders aanwezigheid zou voor ons heel fijn zijn, maar gezien de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze (schoon)zus en tante je blijft in onze herinnering. 7 mei 1943 21 december 2021 Middelburg: Han en Cathaiina (in herinnering Houmes Oost-Souburg: Theo en Rietje (in herinnering) Houmes Vlissingen: Lenie en Kees (in herinnering) de Kraker - Houmes Koudekerke: Corrie en Henk Meulenberg - Houmes Kinderen en kleinkinderen 21 december 2021 Je hebt zo dapper gestreden. Tot de laatste zachte zucht, toonde je moed en kracht. Je bent nu klaar om te gaan stralen, vind de rust waarop je hebt gewacht. Met een glimlach van liefde en een traan van gemis, laten we weten dat rustig is heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma 9 augustus 1956 16 december 2021 Eddy Chantal Remco Quinn, Scott Thierry Joy Cava Speciaal woord van dank aan de dames van Zorgcentrum Ter Weel locatie Randhof - Binnenpoort 3 voor de manier waarop zij Conny de laatste jaren liefdevol hebben verzorgd. Wij hebben in besloten kring afscheid van Conny genomen. Op verzoek is de dienst terug te kijken. Correspondentieadres: Lewestraat 13 4481 BB Kloetinge Digitaal condoleanceregister: http://www.condoleance.nl/18618 Wij zijn geschrokken van het nieuws dat onverwacht de (schoon)moeder van onze lieve vrienden Thierry en Joy is overleden. Wij wensen Eddy, Chantal, Remco, Quinn en Scott, Thierry en Joy veel sterkte toe met dit grote verlies. In gedachten zijn wij bij jullie. Yannick en Dore, Laurens en Dunja, Paul en llya, Joanne en Leon, Ronald, Janine en Jurre, Lisanne en Raymond, Debbie en Ramon, Valerie, Remi en Corine. Met groot verdriet geef ik u kennis, dat is overleden mijn zeer geliefde zorgzame moeder sinds 1 augustus 1976 weduwe van Gerrit Adriaan van Nieuwenhuijzen in de leeftijd van 86 jaar. Waarde: Wim 20 december 2021 Valkenissepolder 2,4414 RW Waarde. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. f* Don't grieve. Anything you lose comes round in another form. Onze lieve vriend heeft het aardse verlaten. We zullen zijn warme vriendschap en zijn liefdevol 'Mensch' Zijn gaan missen. Iljan, Fleur, Stefan, Marieke, Bart, Miranda, Daniek, Peter, Karin, Rene, Petra, Marco, Saskia, Dennis, Dagmar, Joost, Kubus, Wouter, Margreet, Sandra, Marty, Sjors, Marcel, Jeroen, Theo, Bart, Rajas, Marleen, Mark Dank je voor je vriendschap We gaan je missen! Margreet Sonja Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hij was al een tijd ernstig ziek en zijn overlijden doet ons veel verdriet. Sinds 2009 deed Toon zijn werk als Sociaal Verpleegkundige bij ons Centrum Seksuele Gezondheid met veel passie en zorg voor zijn cliënten. Toon was een zeer fijne en betrokken collega, altijd bereid een stapje extra te doen. Zijn toewijding, vriendschap en warmte zullen wij enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar de familie en vrienden van Toon, wij wensen hen heel veel sterkte met dit grote verlies. Directie en collega's ^5^) qqd Publieke Gezondheid R&monT Geef nooit op Blijf positief Houd altijd hoop Wees trots Heb lief Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde echtgenoot, onze dierbare (schoon) vader en grootvader was werkzaam als jeugdarts in Zeeland Voorschoten, Vlissingen, 11 april 1947 22 december 2021 Vlissingen Ellen Vermet-Rozeboom Den Hoorn (ZH) Dineke Vermet GuillaumeSourisce Delphine Bruno Oost-Souburg Martine Vermet Niels Ossewaarde Doortje Sam Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Vermet Paspoortstraat 18 4388 BH Oost-Souburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 50