EN 17 Leintje Levina Maatje Flipse Leida Cor Buren Jannetje Dominicus - van Sluijs Joost van Felius Lieve ome Henk We zullen je voor altijd missen Frans en Yvon Bleijenberg Kinderen en kleinkinderen Paul Krugerstaat 111 4382 MC Vlissingen Tot onze grote ontsteltenis is van ons heengegaan onze lieve moeder, zus, schoonzus en tante Oostkapelle Koudekerke 20 november 1954 18 december 2021 Ramon Rijntjes en Chantal Visser Jan en Gerda Kees en Janneke (in herinnering) Lena en Bram Lou (in herinnering) en Tannie Wim en Henny Adrie en Lian Matty en Jan Neven en nichten Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ruwe stormen mogen woeden Gezang 178 In liefde losgelaten mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Leeuwarden, 6 maart 1934 Vlissingen, 21 december 2021 Janke Buren-Travaille Piet t - Cor heeft Piet zo gemist - Alex en Marjon Don en Cindy Marc en Natacha Alfred en Fem Bryan en Ilja Jeffrey Correspondentieadres: Boulevard Bankert 194 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op maandag 27 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Tijdens het afscheid zal de kist gesloten zijn. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. - geen bezoek aan huis, geen bloemen - Pa, Ik ben dankbaar voor de mooie gesprekken die we in de laatste fase van jouw leven konden voeren. Jij was er toen ik mijn eerste adem de wereld in blies. Ik was er toen jij jouw laatste adem uit blies. Alex 'ik zie een poort wijd open staan' Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en aandacht die we van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en oude oma Diek Jannie Sinds 22-11-2017 weduwe van Adri Dominicus Zoutelande, Westkapelle, 19-07-1932 22-12-2021 "Het is goed zo" Adri en Ina Jolanda en Alex, Frans en Daniëlle Kees en Ella Rudi en Marleen, Marieke en Kris Johan (in herinnering) Eline en Sander, Melissa, Scott Jan en Karien Tristan, Lars en Rachel Foort (in herinnering) Dianne en Mare Jannieta en Thomas, Laurina en Kevin, Thomas en achterkleinkinderen De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden op dinsdag 28 december 2021 om 13.00 uur in de Moriakerk, Markt 67, Westkapelle. De dienst kan worden meebeleefd via kerkd ienstgem ist. n 1/pknwestka pel Ie Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle, waar u van harte welkom bent. Correspondentieadres: Beatrixstraat 7, 4361 EG Westkapelle Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Jannie Dominicus - van Sluijs Zoutelande: Ko Dominicus Middelburg: Korrie Dominicus - de Witte Neven en nichten en allen die ons in liefde zijn voorgegaan. r Heden is overleden Neeltje Le Due -Elly- Correspondenti e: P. Schipper, Buys Ballotstraat 15, 4462 AM Goes. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. j Deze week ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van de echtgenote van de oprichter van het bedrijf en moeder van Jos en JanCees van der Endt Mevrouw J. van der Endt-Sinke Wij wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens Directie en personeel ■oan der £ndt-£ ouweróe Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen, na alle jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus en tante Marianne Oberhollenzer - Koppejan Lenie Koppejan - v.d. Meule Ad van Koeveringe Ko en Jacqueline Koppejan Kim en Sjoerd Coen Wat je in je hart bewaart, raak je niet kwijt. Met diepe bewondering en veel respect voor haar moedig gedragen ziekte en dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven aan ons heeft meegegeven, geven wij u met veel verdriet kennis dat van ons is heengegaan mijn geliefde vrouw en zorgzame moeder, Marianne Oberhollenzer - Koppejan 28-10-1962 t 21-12-2021 Vinzenz Julian Andrea Laura en Dygean Correspondentieadres: Dorpsstraat 20 4373 AE Biggekerke If there comes a day we can't be together Keep me in your heart, I'll stay there forever Met een hart vol verdriet, maar dankbaar voor de plek die hij in ons leven heeft ingenomen, hebben we in liefde moeten loslaten Zonnemaire, Schuddebeurs, 25 maart 1935 16 december 2021 Joost was tot het laatste moment scherp van geest. We koesteren de mooie momenten en herinneringen en zullen hem enorm gaan missen. Uit aller naam: Regina M.J. Op de Beek Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Donkereweg 45 4317 NL Schuddebeurs De herdenkingsdienst en aansluitend de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Liever geen bezoek aan huis. PM VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 11-2-1954 -116-12-2021 Kinderen Schipper

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 49