16 Jacob de Ridder Jaap de Ridder Jaap de Ridder Truus de Ridder-Bosman Geertruida Catharina Bosman OVERLEDEN Psalm 42 1 berijmd. Diepbedroefd delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte en een snel verval van krachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, onze geliefde, betrokken en behulpzame man, vader en opa echtgenoot van Geertruida Catharina de Ridder-Bosman eerder gehuwd geweest met Martina Adriana de Ridder-van Dalen, f 31 mei 2005 in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Blaas en Janneke Adrie en Marian Anja en Jaap Joop en Maija Rinus en Sylvia Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen 21 december 2021 Westdijkstraat 25,4341 EH Arnemuiden Onze dank gaat uit naar dokter H.J. Roelofsen en dokter R.D.M. de Kuyper voor alle goede zorgen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. De rouwdienst voor genodigden, zal gehouden worden op D.V. maandag 27 december om 13.45 uur in de Rehobothkerk, via www.hhgarnemuiden.nl te beluisteren. Deze dienst wordt geleid door ds. G. Kater. De begrafenis zal omstreeks 15.15 uur plaatsvinden op de begraalplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Rehobothkerk.' Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 13.15 uur tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Na een kort ziekbed is een dag voordat onze (schoon) moeder heenging, overleden echtgenoot van Geertruida Catharina Bosman Arnemuiden: Peter en Jolanda Baaijens - Wattel Middelburg: Jan en Johanneke Baaijens - de Leur Ophoven (België): Janneke en Theo van Beurden - Baaijens Middelburg: Trudy Baaijens 's Heer Abtskerke: Jos en Janneke Baaijens - Blankenburgh Mede namens alle klein- en achterkleinkinderen We wensen zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Mijn laatste broer Jaap de Ridder en Schoonzus Truus de Ridder-Bosman zijn overleden Bram en Aartje de Ridder Piet Marijs en Jannie Marijs-de Ridder (in herinnering) Psalm 42:1 berijmd. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve opa, overopa en over-overopa Opa bedankt datje altijd voor ons klaar stond. We zullen je humor ontzettend missen. namens alle kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen, Miranda en Frans Juliette en Youssef, Rouane, Nour Paulette Jeanette en Wim Madeleine en Davy Veroniek en Jesper, Mila Wim en Iris Geraldine en Jordi Pieter Bas Bella Jaap en Kseniia Emma Piet en Susan Janna Steef Martina en Wilco Willem en Carolien Laura en Tim Quinten Tessa Martina en Richard Diana Tijmen Jarma en Richard Nathan Jaïra Loïs Jacoline en Jaimy Max Amanda en Leon Job Amber Mireille Jasper Charlotte en Levi Jacob en Nina Martin Mariëtte Arnemuiden, 21 december 2021 Met veel verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Er is ook dankbaarheid voor wie ze was en wat ze heeft betekend voor mij in onze ruim 40-jarige vriendschap. Jenny Willeboordse-Kleijn Arnemuiden, 22-12-2021 Maar Ik vertrouw op U, HEERE. Ik zeg: U bent mijn God! Psalm 31:15 In vertrouwen op Gods genade is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Echtgenote van J. de Ridder, overleden 21 december 2021 Echtgenote van C. Baaijens, overleden 4 februari 2001 Nisse, Goes, 11 augustus 1937 22 december 2022 Arnemuiden: Peter en Jolanda Baaijens-Wattel Ilona en Dik, Hannah en Nathan Ruud Anne Middelburg: Jan en Johanneke Baaijens-de Leur Bart en Dewi, Eli en Ian Levi en Jessica, Elisa en Ezra AronenAletta Esther en Dean Ophoven BE: Janneke en Theo van Beurden-Baaijens Theo en Sanne Mitchell en Jara Ellen en Jorian, Vince en Zoë Demi en Rick, Kaleb en Boaz Middelburg: Trudy Baaijens Antoine Amber en Jesse s Heer Abtskerke: Jos en Janneke Baaijens-Blankenburgh Marloes en Wiebren, Jinte Annemarie en Rick, Tommie Charlotte en Martijn Correspondentieadres: De Schone Waardin 1,4341 LH Arnemuiden De dankdienst voor haar leven, zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 28 december2021 om 11.00 uur. De dienst is te volgen via www.hervormdarnemuiden.nl. VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 48