VAN DE STRAAT iiiSS Di MHfrS 11 Ze komt net de winkel uit Locatie: Werrilaan, 's-Heerenhoek Tijdstip: vrijdag 17 december, 13.36 uur it berenbeeld kocht ik net, ik vond het zo gezellig, hij is voor in de tuin. Er zitten allemaal zaadjes en pitten in, dus de vogels kun nen er lekker van eten. De beer is een ca deautje voor mijn nicht, ze heeft ons heel goed geholpen met verhuizen." Verhuisd ,,In april zijn mijn man en ik verhuisd van Kruiningen naar 's-Heerenhoek. Hij moet nog wel wennen, hij woonde daar al heel lang. Ik voelde me er wel meteen thuis, ik hou erg van de Zak en ben geboren in Kwadendamme en heb er 39 jaar ge woond." ,,Mijn man heb ik op latere leeftijd leren kennen. We ontmoeten elkaar eigenlijk door een fusie. Hij werkte bij Bliek Mees terbakkers in Middelburg en ik bij Bakke rij Bunt. Die bakkerijen gingen samen en tussen ons klikte het ook. We gingen sa menwonen in Kruiningen. Afgelopen juni waren we 12,5 jaar getrouwd." ,,We verkochten dit jaar ons koophuis in Kruiningen en huren nu hier. Ik voel me al helemaal thuis in 's-Heerenhoek. Mijn zus woont ook in het dorp, dat is heel gezellig en mijn broer woont dichtbij in Hoedekenskerke. Ik verheug me echt op onze eerste kerst in ons nieuwe huis. De kerstboom hebben we al gezet, de ra men hebben we versierd. De kerststal met beeldjes die nog van mijn overgrootmoe der waren, heb ik ook weer uitgepakt." ,,We vieren kerst in heel kleine kring met alle voorzorgsmaatregelen die er nu bij horen. Het wordt wel een korte kerst. Mijn man moet tweede kerstdag wel wer ken. Hij is verkeersbegeleider en hij staat vaak bij een coronatest- en vaccina tiestraat. Daar is het momenteel behoor lijk druk met alle boosters. Mijn man bakt dus niet meer, ik werk zelf nog wel steeds met plezier bij Bliek." GO VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. Tekst Arie Westeneng, foto Marcelle Davidse 'Ik voelde me er meteen thuis'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43