dpg EN 19 Jan Domus Anton Vermet Janet Riemens-Dek Marinusvan Iwaarden DANKBETUIGING Cor Sol Maria Pieternella Schrier-Duininck Mijn klein oud moederke, ga maar gaan slapen, 't is tijd om diepe naar binnen te gaan, laat het daar buiten maar regenen en waaien, g' hèt heel uw leven ruim uw deel gedaan. Willem Vermandere Na een arbeidzaam leven dat in het teken stond van behulpzaamheid en eenvoud, is na een periode waarin haar wereld steeds kleiner werd, overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Cornelia Jannetje Taillie Corrie Weduwe van Isaac Joris Bogte IJzendijke, 19-03-1930 t Breskens, 20-12-2021 Ons gezin was alles voor haar, ze genoot van haar klein- en achterkleinkinderen. Schoondijke: Mattie en Wouter Nuytinck-Bogte Terneuzen: Matthijs en Anouk Mercy - Hamelink Runa Philippine: Rutin en Melissa Mercy-de Keijzer Hugo Oostburg: Ivar en Lesley Mercy-van der Velden Mackenzie Een speciaal woord van dank aan het personeel van de Hooge Platen afdeling Boulevard voor de goede en liefdevolle verzorging. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op maandag 27 december om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28C, 4532 CP Terneuzen Correspondentieadres: Tragel West 58 4507 JD Schoondijke -Jan- Piet Huisman Heef bijzonder, heef gewoon, gewoon een heef hijzonder mens Barend Swets Voor uw medeleven en belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder zeggen wij u hartelijk dank. Dit heeft ons goed gedaan. Mart Riemens Kevin Mariska Rob Heinkenszand, december 2021 COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten Laatste woorden van afscheid 'fc* ^familieberichten ZV VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 Bedroefd nemen we kennis van het overlijden van Oud-voorzitter Videoclub Zeeuws-Vlaanderen Oud-voorzitter ZEEVA Geaccordeerd NOVA jurylid Drager UNICA-medaille 2018 Erelid Videoclub Zeeuws-Vlaanderen Onze oprechte dank en waardering voor alles wat hij in de loop der jaren betekend heeft voor de amateurfilmers in Zeeland en ver daarbuiten Bestuur en leden Videoclub Zeeuws-Vlaanderen Bestuur ZEEVA Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marie is van het prille begin betrokken geweest bij de vereniging zij wist ons altijd een warm en welkom gevoel te geven. Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden V.V. Cadzand Geef nooit op Blijf positief Houd altijd hoop Wees trots Heb lief Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde echtgenoot, onze dierbare (schoon) vader en grootvader was werkzaam als jeugdarts in Zeeland Voorschoten, 11 april 1947 Vlissingen Den Hoorn (ZH) Oost-Souburg t Vlissingen, 22 december 2021 Ellen Vermet-Rozeboom Dineke Vermet Guillaume Sourisce Delphine Bruno Martine Vermet Niels Ossewaarde Doortje Sam Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T.a.v. familie Vermet Paspoortstraat 18 4388 BH Oost-Souburg Het afscheid zal in kleine kring plaatsvinden. Ik wil graag iedereen bedanken voor de belangstelling en vele kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van Dit deed mij ontzettend goed. Jeanine Huisman -Van Doorsselaer Axel, december 2021 Bedankt voor de steun en de vele warme blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van onze broer Heel fijn ook, op zo'n moment te horen dat hij voor veel mensen van grote betekenis is geweest. Ella en Ries Iedereen bovenal een gezond 2022 gewenst. Terneuzen, december 2021 4532JW646 "Onze ogen turend, Langs velden, langs wegen. Nergens meer een glimp van jou." In liefdevolle herinnering Wij danken u voor uw steun en medeleven. Hannie en Patrick, Marc, Ben en Christel. Stephan en Heieen, Luca. Aardenburg, december 2021 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. _l media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 146