J? 18 FAMILIEBERI Johanna Maria de Bliek - Deunink Theo Cleijman Jan Corstanje Jan Cor Buren OVERLEDEN QWieée' Izaak Pieter de Bliek (tante) Mieke Janna Elisabeth van Nieuwenhuijzen-de Graaff Jenny Ruwe stormen mogen woeden Gezang 178 In liefde losgelaten mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Leeuwarden, 6 maart 1934 Vlissingen, 21 december 2021 Janke Buren-Travaille Piet t - Cor heeft Piet zo gemist - Alex en Marjon Don en Cindy Marc en Natacha Alfred en Fem Bryan en Ilja Jeffrey Correspondentieadres: Boulevard Bankert 194 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren op maandag 27 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Tijdens het afscheid zal de kist gesloten zijn. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. - geen bezoek aan huis, geen bloemen - Magda Cleijman - Verstraten Heden is overleden Neeltje Le Due -Elly- Correspondenti e: P. Schipper/ Buys Ballotstraat 15/ 4462 AM Goes. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Het verdriet was er al voor het einde, de leegte is er niet minder om Dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen hebben gehad, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man en zorgzame vader echtgenoot van Metje Corstanje-Bareman 12 juni 1952 f21 december 2021 Zaamslag: Metje Corstanje-Bareman Vogelwaarde: Jeffrey Corstanje Familie Corstanje Familie Bareman Zaamslagveer 49 4543 NJ Zaamslag Maandag 27 december tussen 18.30 - 19.00 uur kunt u afscheid nemen van Jan in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden op dinsdag 28 december om 10.30 uur. U kunt de plechtigheid volgen via de livestream. Stuur een mailtje naar info@deridder-uitvaart.nl en u ontvangt de inlogcode. Je was er altijd en overal. Samen feesten Samen versieren Samen dollen Samen lachen Samen huilen We zullen je missen Rini en Marie-José Kees en Marleen Arend Tonia Neven en nichten Conny Hoogerheide-Nieuwenhuize 9 augustus 1956 16 december 2021 VRIJDAG 24 DECEMBER 2021 ZV Lieve Mieke, We wilden je nog niet loslaten, maar je bleef zolang je kon. Je wilde nog zoveel, maar je had de kracht niet meer. Tot het einde gestreden en nu voor altijd in ons hart. Rust zacht. Liefs van ons. Zover we konden, zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. Heden overleed mijn lieve vrouw, onze moeders en trotse oma echtgenote van Oostburg. 3 augustus 1948 Oostburg. 17 december 2021 Sjaak de Bliek Patrick de Bliek Michel de Bliek en Monique Gijs Owen Quarles van Uffordweg 83 4501 KN Oostburg De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Rust zacht lieve Voor altijd in onze gedachten. Riny en Mia t Jürgen, Monique, Melissa en Giancarlo Mark en Joyce Ina (in liefdevolle herinnering) Rini en Ineke Monique en Patrick, Yarno, Marit Met groot verdriet geef ik u kennis, dat is overleden mijn zeer geliefde zorgzame moeder sinds 1 augustus 1976 weduwe van Gerrit Adriaan van Nieuwenhuijzen Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve pa en opa Theodorus Camilius Martha Hulst, 22 maart 1940 t Terneuzen, 21 december 2021 echtgenoot van Magda Yolanda en Nico Kelly, Nick Stefan en Ingrid Jordy, Jolien Van der Maelstedeweg 10,4561 GT Hulst De afscheidsdienst wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. We hopen op uw begrip hiervoor. in de leeftijd van 86 jaar. Waarde: Wim 20 december 2021 Valkenissepolder 2,4414 RW Waarde. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. f n-2-1954 -116-12-2021 Kinderen Schipper Je hebt zo dapper gestreden. Tot de laatste zachte zucht toonde je moed en kracht. Je bent nu klaar om te gaan stralen, vind de rust waarop je hebt gewacht. Met een glimlach van liefde en een traan van gemis, laten we weten dat rustig is heengegaan onze lieve vrouw, moeder en oma Eddy Chantal Remco Quinn, Scott Thierry Joy Cava Speciaal woord van dank aan de dames van Zorgcentrum Ter Weel locatie Randhof - Binnenpoort 3 voor de manier waarop zij Conny de laatste jaren liefdevol hebben verzorgd. Wij hebben in besloten kring afscheid van Conny genomen. Op verzoek is de dienst terug te kijken. Correspondentieadres: Lewestraat 13 4481 BB Kloetinge Digitaal condoleanceregister: http://www.condoleance.nl/18618

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 145