'IK WAS ZIJN SCHATJE, HIJ WILDE BIJ ZIJN VROUW WEG' BY De Liefde 'Ik wil andere vrouwen waarschuwen: trap nooit in de mooie praatjes van een getrouwde man. Mijn jeugdliefde Stef heeft mij gigantisch veel verdriet bezorgd. En tot nog toe helpt niets daartegen. Mijn twee dochters zeggen: 'Mam, je verdient een man die jou respecteert, die ziet hoe mooi jij bent.' Daarvóór waarschuwden ze al: 'Mam, met Stef zul je nooit een weekendje samen zijn of op vakantie gaan. Hij is getrouwd. Je hebt hooguit tien, twintig minuten per dag met hem. Vind je dat genoeg?' De afgelopen zeven jaar was ik daar inderdaad tevreden mee. Dan stapte ik 's ochtends om zes uur in zijn bus, hij is chauffeur, om een paar haltes mee te rijden. Of ik haalde hem met mijn auto op van zijn werk om hem thuis af te zetten. Als zijn vrouw op hun kleinkinderen paste hadden we iets meer tijd samen. Ik ben dus veel in zijn huis geweest. Hij heeft zo vaak gezegd dat hij weg zou gaan bij haar. Dat hij bij mij écht gelukkig was. Dat ik de ware was, zijn liefle. Zijn schatje voor wie hij écht zou kiezen. Ik ken Stef sinds 1976. We ontmoetten elkaar in een buurtdiscotheek, The Paddock. Ik was 21, zo bleu als wat en zat aan de bar 7Up te drinken. Hij liep een paar keer langs. Nette pantalon, mooi overhemd en een Lee Towers- bril. Ik was meteen verkocht. Hij stelde zich netjes voor en vroeg of ik nog een 7Up wilde. Na verschillende avonden vroeg hij of hij me Na haar scheiding kreeg Tineke (66) een relatie met Stef, haar eerste grote liefde, en getrouwd. Na zeven jaar appte hij ineens dat hij er klaar mee was. thuis mocht brengen met zijn auto. Op de oprit van mijn ouders zaten we te zoenen. We kregen verkering hoewel ik wist dat hij een vriendin had. Hij zou het uitmaken maar dat gebeurde niet. Na vier maanden zei ik: toedeledoki, voor jou tien anderen. Drie jaar later ontmoette ik de man met wie ik 31 jaar getrouwd ben geweest. Ikvroeg mij regelmatig af hoe het met Stef was. Soms dacht ik: is het wel goed dat ik zo vaak aan hem denk terwijl ik een man en twee dochters heb? Na mijn scheiding in 2009 ging ik meteen alle stadsbussen af om te kijken of Stef achter het stuur zat. In 2014 vond ik hem pas, via Facebook. We spraken af en het voelde meteen als toen, maar afgelopen zomer beëindigde hij plotseling onze relatie. Heel lomp, na een verhouding van zeven jaar appte hij dat hij er klaar mee was. Ik heb talloze malen geprobeerd om contact met hem te krijgen om uitleg te vragen. Hoewel hij mij onwijs veel pijn heeft gedaan, zit hij nog steeds in mijn hoofd. Ik rijd vaak langs zijn huis om te kijken of ik hem zie. Hij was zo lief en zo attent, ik snap het niet. Ik voel me waardeloos. Om van hem los te komen schrijf ik alles op, ik heb al dertien schriften vol. Ik zou geen relatie meer met hem willen, maar blijf hopen op een verklaring. Ik wil dat hij weet wat hij heeft aangericht. Ze zeggen dat je je eerste grote liefde nooit vergeet. Klopt.' MEZZA 45 De echte namen van van Tineke en Stef zijn bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl LU I cc I co LU

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 133