slim kiezen, meer besparen "Ik betaal straks minder zorgpremie" 6 tips waar je beter van wordt Gemakzucht... best wel duur Ad ver Iedereen vanaf 18 jaar moet een basisverzekering hebben. Deze verplichte zorgverzekering vergoedt de belangrijkste zorg. Zoals spoedeisende hulp, specialistische ziekenhuiszorg, of bezoekjes aan de huisarts. Naast de basisverzekering kan je ook nog kiezen uit een groot aantal aanvullende verzekeringen. Voor zorg die niet, of maar gedeeltelijk, door het basispakket wordt betaald. Denk hierbij aan fysiotherapie of tandartskosten. Je hebt tot en met 31 december om de beste zorgverzekering voor jou te kiezen. Independer vergelijkt, jij bespaart Zorgverzekering2022 Waarom veranderen van zorgverzekering als je tevreden bent? Overstappen hoeft natuurlijk niet, maar wist je dat de premie en polisvoorwaarden van je zorgverzekering elk jaar wijzigen? Ook als je blijft zitten waar je zit. Misschien zijn je persoonlijke zorgwensen inmiddels veranderd. Check daarom op independer.nl of je nog goed zit. Of dat het weer eens tijd wordt om over te stappen. Het kostje maar een paar minuten en het kan je een leuke besparing opleveren. Het eigen risico is het verplichte bedrag wat je moet betalen als je kosten maakt voor zorg uitje basisverzekering. Het verplichte eigen risico bedrag blijft ook in 2022 staan op 385 euro. Naast het verplichte eigen risico, kun je kiezen voor een vrijwillig eigen risico. Van maximaal 885 euro. Als je je eigen risico bedrag verhoogt, betaal je minder premie. Vergelijk elk jaar. Voorwaarden, vergoedingen en premies veranderen vrijwel elk jaar. Wat in 2021 de beste keuze voor jou was, hoeft dat in 2022 niet te zijn. Check waar je terecht kunt Je basisverzekering vergoedt de basiszorg, zoals een bezoek aan je huisarts. Voor specialistische zorg is het goed om te checken of de zorgverlener waar jij heen gaat een contract heeft met je verzekeraar. Voorkom overbodige vergoedingen. Aanvullende verzekeringen sluit je af als je denkt datje die zorg in de toekomst nodig gaat hebben. Maak een rekensommetje, soms is het voordeliger om een behandeling zelf te betalen. Maak gebruik van de handige keuzehulp op independer.nl. Welke service vind je écht belangrijk? De hoogte van je premie wordt door veel factoren bepaald. Zo hebben sommige verzekeringen een lagere premie, omdat je alles online moet regelen. En geen papieren polissen ontvangt. Kies op independer.nl welke service jij belangrijk vindt. Hoe hoog of laag zet je je eigen risico? Hoe hoger je eigen risico, hoe lager je zorgpremie. Het minimum is 385 euro, maar je kunt het verhogen tot 885 euro. Dit moetje wel kunnen betalen als je volgend jaar zorg nodig hebt. ledereen een eigen zorgverzekering. Geen mens is hetzelfde, dus de kans is groot dat de zorgbehoefte binnen je gezin niet voor iedereen hetzelfde is. Vergelijk daarom zorgverzekeringen per gezinslid en verzeker kinderen onder de 18 jaar mee met de ouder met de meest uitgebreide dekking. En sluit vanaf 18 jaar een eigen verzekering af. ADVERTENTIE VAN INDEPENDER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 118