EN 13 Mijndert Pieter van Dommelen Els Karremans - Brens Johanna Paulina Louisa Naessens Han Poppe OVERLEDEN José Maria Galle Roos Herwegh-Christiaens Adriaan de Putter ri«Lg, i Rosalia Johanna Boeije-Buijze - - Ik heb de goede strijd gestreden. Ik heb de loop tot een einde gebracht. Ik heb het geloof behouden. 2 Tim. 4 7 Met dit rotsvaste geloof hebben wij mijn lieve man en onze lieve papa los mogen laten 25 februari 1950 - f20 december 2021 CJ. van Dommelen - Dekker Menno Arjo Matthé Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Randhof 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Populierestraat 82,4431 CK 's-Gravenpolder De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Haar leven stond in het teken van zorg, goedheid en liefde. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame zus, schoonzus, tante en oudtante 1 november 1935 - Terneuzen - 117 december 2021 Namens de familie, Willy Galle Correspondentieadres: Akkerwindelaan 82,4537 CG Terneuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Eddy Herwegh Terneuzen, 5 augustus 1948 t Hulst, 14 december 2021 Eddy Kinderen kleinkinderen Correspondentieadres: Driehoefijzersstraat 18,4566 AB Heikant Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ad Karremans -Jenny- ZV DINSDAG 21 DECEMBER 2021 Langzaam vervaagden herinneringen, gleden jouw gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen is, na een liefdevol en zorgzaam leven, op 92-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve 1 moeder, schoonmoeder, oma en omi inds 6 juli 2007 weduwe van Marien Boeije Schoondijke, 19-9-1929 f Zaamslag, 19-12-2021 Rein en Nieta Linda en Gaetano - Senn, Enzo Laura - Evi Mien en Wout Lisa Mirjam Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 32 4543 AE Zaamslag In verband met de maatregelen rondom het Coronavirus zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van afdeling 't Sluusje en Kreekpolder van verzorgingshuis 'De Molenhof', die ma ruim 9 jaar liefdevol hebben verzorgd. '"i *■>- V We zijn bedroefd, maar berusten erin dat mijn Lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma is overleden. Ze was dapper en trots, en is rustig slapend heengegaan in haar vertrouwde omgeving. We zijn dankbaar dat we haar hierin samen met familie en vrienden konden begeleiden. Breda, 22 augustus 1945 f Hulst, 18 december 2021 echtgenote van Ad Wendy en Ewoud Ferry, Damian Monique en Joost Lisa, Jordi Walter en Inès Jarno, Robin Casper en Amanda Bas Janseniuslaan 52,4561 NN Hulst In verband met alle huidige maatregelen rondom Covid zijn we genoodzaakt om in besloten kring afscheid te nemen van Els. Wij hopen op uw begrip hiervoor. En toch - telkens weer - Zullen wij je tegenkomen Zeg dus nooit: het is voorbij Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wie je was en ook niet wat je zei Bedroefd maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden was, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Bert van Leemput Het troost ons dat ze weer met pa herenigd is. Boschkapelle, 15 oktober 1932 t Kloosterzande, 19 december 2021 Middelburg Astrid Reusel Miriam en Toon Mook Guido KI Adriaen Lauwereyszstraat 85,4335 EG Middelburg Wij nemen afscheid in besloten kring. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder aan het team van woonzorgcentrum Antonius. Dankbaar voor zijn liefde en positiviteit, maar verdrietig om het verlies, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Vlissingen, 13 februari 1935 Haarlem, 16 december 2021 Weduwnaar van Corrie Poppe - Kouwer Hilde en Stephan Irene, Pim Jeroen en Chavi Martina, Paola De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Talesiuspark 39,2064 LJ Spaarndam Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerker Adri was ruim 28 jaar in dienst bij Elopak en in zijn laatste functie was hij werkzaam als Flameseal Operator binnen de afdeling Productie. Adri was altijd een fijne en zeer betrokken collega en was een echte Elopakker. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Corrie, kinderen, kleinkinderen en de familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Directie en medewerkers Elopak B.V. Terneuzen COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 57