Han Poppe 12 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Johanna Antoinette Joosse - van de Water Jopie Joosse Cor Quinten Cor Quinten Corrie Tholenaar - Hartoog Marius Zand ee morgenvroeg begroeten zee en strand met branding en gekrijs de stralen van een nieuwe dag en straks het paradijs Overleden onze allerliefste moeder en onvergetelijke oma Lid in de orde van Oranje-Nassau 's-Gravenhage, zx juni 1935 t Middelburg, 18 december 2021 Gerrit Thomas Joosse Astrid Thomas en Sandrine, Evandro, Gianna Jochem enAlba Rozemarijn Saskia en Ebbing Fieke en Michael Emma en Anthony, Beau Thomas Siebe en Evelyn Jacqueline en Bert Tetske en Martijn Tra en Robbert Marco en Marianne job en Charelle janne en Tjeu De uitvaartplechtigheid zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt de afscheidsbijeenkomst live bijwonen op woensdag 22 december om 09-30 uur via: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2027-Nieuwe-Kerkgemeente-Middelburg Correspondentieadres: Dam 4,4331GJ Middelburg noord-beveland Bedroefd delen wij u mee dat na een periode van afnemende krachten door de Heere van onze zijde is weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. J.N. Zandee-Oostdijk Jaap en Juvelyn Jessah, Jhenalyn, Jhoanna Mae Jan, in liefdevolle herinnering Monique en Jan Jeroen, Robin, Sofie Pieter en Leanne Anne-Lize, Noa, Emma, Evi, Mare Erna en Gerard Levi, David, Ayden Mark en Nannie Celina, Kyan, Aron, Jack Johan en Wendy Inge 19 december 2021 Dorpsstraat 110 4413 CE Krabbendijke Er is geen gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren. Wij ontvangen uw blijk van medeleven graag schriftelijk. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden vrijdag 24 december om 13.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 in Krabbendijke. Deze dienst is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Krabbendijke. Geen bloemen DINSDAG 21 DECEMBER 2021 PM Gerrit Knoester Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Raadslid van onze gemeente in de periode van 2004 tot 2010 en van 2018 tot 17 december 2021. Zijn inzet en ideeën zijn waardevol geweest voor de gemeenschap. Tot het laatst toe was hij bezig zijn raadslidmaatschap voor onze gemeente te vervullen. Met waardering denken wij aan de wijze waarop hij zich heeft ingezet. Onze gedachten gaan uit naar zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe om dit ingrijpende verlies te dragen. Namens de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en medewerkers van Noord-Beveland, C.H. Poortvliet, de raadsgriffier mr. B.C.C. Melis, de adjunct-secretaris drs. G.L. Meeuwisse, de burgemeester Met veel verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van ons raadslid Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens het bestuur en de leden van de Partij van de Arbeid Noord-Beveland Voorzitter Thijs t Hart Secretaris Gerard van der Wal Ik zie een poort wijd openstaan Verdrietig laten wij u weten dat toch nog onverwacht is overleden, onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Leen Tholenaar 128-11-2003 in de leeftijd van 89 jaar Kapelle Matty en Cees Sonke - Tholenaar Goes Cocky (in herinnering) en Piet Sulsters - Tholenaar Wissenkerke Leon en Erna Tholenaar - Kouwer Klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar allen van Cederhof voor de jarenlange liefdevolle zorg en aandacht. 19 december 2021 Correspondentieadres: Paukenshoekstraat 8,4421GC Kapelle De afscheidsdienst en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Dankbaar voor zijn liefde en positiviteit, maar verdrietig om het verlies, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Vlissingen, 13 februari 1935 Haarlem, 16 december 2021 Weduwnaar van Corrie Poppe - Kouwer Hilde en Stephan Irene, Pim Jeroen en Chavi Martina, Paola De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Talesiuspark 39,2064 LJ Spaarndam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44