0 xL 11 Hendrik Jacobus de Bruine Mijndert Pieter van Dommelen Ernst Wilhelm Höweler f CorvxelCa/SMn&Yie/VGM/ Ccud&cond/ - Ch/e/ Conny van Cadsand- XCve Cötwy voAvCcuUcwid/ - dve/ José Maria Galle Marco Harthoorn l VERJAARDAG OVERLEDEN Marije Berendsen Op hoge leeftijd, moesten wij afscheid nemen van onze vader, opa en overopa sinds 1 november 2010 weduwnaar van Lena de Bruine-van der Heijde Kamperland, 4 september 1923 Zierikzee, 18 december 2021 Kapelle: Rie en Steven Sandee-de Bruine Kamperland: Nelly (in herinnering) en Rinus Kouwer-de Buine Vlissingen: Ko (in herinnering) en Betty de Bruine-Hamelink Leersum: Hannie en Roel Willemse-de Bruine Kamperland: Ad en Bianca de Bruine-Versluis Kamperland: Henk de Bruine Kamperland: Cor de Bruine Kamperland: Leon (in herinnering) en Sandra de Bruine-Kouwer Kamperland: Henny de Bruine en Tonny Koole Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Rie Sandee-de Bruine Bogerdlaan 24,4421 EK Kapelle Wij nemen in de beslotenheid van onze familie afscheid van onze vader, opa en overopa. Wij bedanken Huisartsenpraktijk Kamperland, medewerkers van Allévo en Buurtzorgpension Zierikzee voor de liefdevolle zorg. Dag meisje, zo sterk en dapper Conny Kees Suzette IJs Ik heb de goede strijd gestreden. Ik heb de loop tot een einde gebracht. Ik heb het geloof behouden. 2 Tim. 4 7 Met dit rotsvaste geloof hebben wij mijn lieve man en onze lieve papa los mogen laten 25 februari 1950 f 20 december 2021 CJ. van Dommelen - Dekker Menno Arjo Matthé Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Randhof'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Populierestraat 82,4431 CK 's-Gravenpolder De uitvaartdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Haar leven stond in het teken van zorg, goedheid en liefde. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze lieve zorgzame zus, schoonzus, tante en oudtante 1 november 1935 - Terneuzen - 117 december 2021 Namens de familie, Willy Galle Correspondentieadres: Akkerwindelaan 82,4537 CG Terneuzen De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Ga by 50 Jaar jong. PM DINSDAG 21 DECEMBER 2021 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van vrouw van onze collega Jan Vos Wij wensen Jan en de naaste familieleden veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Namens collega's van ARKEMA B.V. - locatie Vlissingen Vlissingen, 20 december 2021 Veel te vroeg is na een kort ziekbed overleden mijn lieve vrouw en maatje Vlissingen, 13 oktober 1965 Middelburg, 13 december 2021 Correspondentieadres: Papegaaienburg 61 4386 DA Vlissingen De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Mijn grote dank voor de liefdevolle verzorging van Conny gaat uit naar de verpleegkundigen, de vrijwilligers, de medewerkers en de artsen van Sint Jans Hospice De Casembroot in Middelburg. Rust zacht lieverd! Bedroefd namen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante In de leeftijd van 56 jaar Mirjam Klijnstra- Elve Michel Klijnstra Marco Shannon Dylan Silvia Niels Wij gaan jou nooit vergeten! Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Leny en Paul Muller - van Cadsand Tamara en Renzo Tim, Fenna, Luca Stefan en Esther Hans van Cadsand Stuart Jaimy Het bericht dat onze collega Plotseling is overleden, heeft ons diep geraakt. Suzette was sinds 2006 bij ons werkzaam, dat ze niet meer aanwezig zal zijn is een groot gemis. Namens alle collega's Terminal Vlissingen C.RO Ports Nederland B.V. Samen We staan niet altijd stil bij het woord "samen", maar het is een groot gemis als "samen" uit je leven is. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Amsterdam, 09 november 1946 Vlissingen, 1 8 december 2021 Wim en Alexandra René en Anita Enrico Sharina en Renaldo Mayla Correspondentieadres: Bluesroute 30 4337 WB Middelburg De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de uitvaartdienst op vrijdag 24 december om 12.00 uur wel volgen via: https:/start.memoriam.tv/7PY2-A7VP AT LEAST NOTA TURKEY. Van harte, Abraham!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43