8 Johannes Gelok Jo Cornells Quinten Henk van Zijp JUBILEUM OVERLEDEN Jo Gelok r/ A i Leentje Gelok-Krijnsen Kyra® In iedere traan van verdriet glinstert een mooie herinnering Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Lenie, Corrie, Miranda en Karin veel sterkte met dit grote verlies. Dina en Louis Reijerse-Gelok, t (in herinnering) Corrie en Leen Hamelink-Gelok Theo t (in herinnering) en Nolly Gelok-Baarends Neven en nichten Jo Gelok Sandra Boone - Minnaar Johanna Cornelia van der Endt-Sinke Jo van der Endt-Sinke Hans Blankenburgh 'Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen Na zijn leven geleefd te hebben, op zijn wijze en zijn manier van geloven, is onverwachts ingeslapen onze vader, schoonvader en opa Cor weduwnaar van Adriana Cornelia Bouterse 's- Gravenhage, 25 maart 1942 f Colijnsplaat, 17 december 2021 Ella en Geijan Haaij-Quinten Corné en Daphne Manuela en Dennis Peter Quinten Correspondentieadres: Familie Haaij-Quinten Kasteelhoekstraat 27a, 4433 AJ Hoedekenskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Cor en te condoleren op woensdag 22 december van 19.00 tot 20.00 uur in 'De Ontmoeting,' achter de Dorpskerk aan de Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. De dienst van Woord en Gebed zal in besloten kring gehouden worden op donderdag 23 december om 14.00 uur in de Dorpskerk te Colijnsplaat. U kunt deze dienst via kerkdienstgemist.nl volgen. De begrafenis zal in stilte plaatsvinden op de begraafplaats te Colijnsplaat. Onze dank gaat uit naar het team van Allévo Noord-Beveland voor de liefdevolle verzorging van Cor. Cor Quinten Huil niet omdat ik er niet meer ben maar glimlach omdat ik er was. Bedroefd, maar ook wetende dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Hendricus Wilhelmus Leiden, f Oost-Souburg, 8 juni 1946 16 december 2021 Corrie van Zijp-Jans André en Jeannette, Charlize Sandra en Jeroen, Tom, Iris Correspondentieadres: Irenestraat 24 4388 KW Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wij bedanken dr. Lucas en Buurtzorg Oost-Souburg voor hun liefdevolle verzorging. MAANDAG 20 DECEMBER 2021 PM We willen iedereen, die ons op welke wijze dan ook gefeliciteerd heeft met onze 6o-jarige bruiloft, hartelijk bedanken. We wensen jullie Fijne Feestdagen en Veel Heil en Zegen in het Nieuwe Jaar Willy Chris Maas-Sinke In mijn hart zit een leegte, die leegte ben jij Het gemis is zo voelbaar, zo voelbaar dichtbij In Liefde hebben wij losgelaten mijn Lieve zorgzame man, onze vader en schoonvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Lenie Corrie Ronny ~/n liefdevolle herinnering Miranda en Karin 14 december 2021 Amalialaan 41,4461 SR Goes De crematieplechtigheid zal, vanwege de geldende maatregelen, in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en verzorgenden van ADRZ Goes en de Buurtzorg. Na een kort ziekbed is overleden onze zwager en oom Wij wensen Lenie, Corrie, Miranda en Karin veel sterkte. Jaan en Nico Verburg Corrie Schijf Janny de Jonge neven en nichten Sandra zo lief, dapper, creatief, attent en altijd meelevend Wij zijn verdrietig dat onze lieve vriendin er niet meer is. Zij was lange tijd onze fijne vriendin, eerst als buurvrouw en later als "noorse". Wij wensen Wim, Jelle, Iris, Mees en verdere familie heel veel sterkte toe. Anja, Peter, Sander, Naomi, Manon en Arjan Maas De Heer is mijn Herder Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Jan Pieter van der Endt Yerseke, 4 september 1928 Kapelle, 17 december 2021 JanCees van der Endt Jos en Marion van der Endt Nathalie en Lennart Anne Roos en Frederic Juliëtte Jens Jan Pieter Correspondentieadres: Molendijk 15,4401 NL Yerseke De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Onze hartelijke dank aan de medewerkers van Pomona voor de liefdevolle zorg en aandacht die jullie aan onze moeder en oma hebben gegeven. In dankbare herinnering moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus en (tante) J.F. Sinke T. Sinke-Vis W. de Jager C. de Jager-Sinke H. Sinke-Krijger C. Sinke (in herinnering) E. Sinke-Krijger F. Sinke (in herinnering) Neven en nichten Tot ons verdriet is overleden onze broer en zwager Kapelle 01 -12-1933 - Vijfhuizen 15-12-2021 Goes C. Blankenburgh-van Stee Wemeldinge A. Blankenburgh Kruiningen M van Stee-Blankenburgh C. van Stee Kapelle W. Blankenburgh Goes J. Blankenburgh Kapelle J.Th. Gertsen In liefdevolle herinnering denken wij aan hen die ons zijn voorgegaan. Wij wensen Toos, Willem en Tommy heel veel sterkte toe. Correspondentieadres: Nachtegaallaan 2 4461 RL Goes Toch nog onverwacht ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Wij wensen de familie veel sterkte in de komende tijd. Het bestuur en leden van Colijnsplaatse Boys

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28