'Het maakt niet uit wat er in het leven gebeurt, ik kom altijd harder terug' 'Gewoon. Geen zin in. Rouwen is lastig, het komt zo onverwachts. Dat je denkt: ik ben eroverheen, en dan rijd je langs een tankstation, twijfel je of je een Snickers moet kopen, koop je die niet, en dan zit je te huilen in de auto. Die stomme Snickers was misschien de aanlei ding maar je jankt omdat je aan het rouwen bent. Sommige mensen zeggen dat ik een getroebleerde relatie met mijn vader had. We zagen elkaar weinig, en dan ver- wachten ze dat het verdriet meevalt. Maar het is nog steeds mijn vader. Ik kan huilen om kin deren die ik niet ken - dus ook om mijn vader.' Je kunt huilen om kinderen die je niet kent? 'Via de school van mijn dochtertje ken ik een kindje dat wordt geslagen door zijn vader omdat hij geen goede cijfers haalt. Daar ga ik al. Tranen. Dat vind ik zó erg. Ik kan sowieso om kinderen huilen. Funniest home videos met kinderen die van een schommel vallen - vind ik echt niet grappig. Ik vind kinderen zo puur. Ook tieners. Ik zei laatst tegen een paar pubermeisjes: mensen weten niet hoe zwaar jullie het hebben. Met al die sociale- mediafilters, schoonheidsidealen, en iedereen vraagt maar wat je worden wil. Jullie ondervinden zoveel drük.' 'Maar ik heb ook make-uploze dagen. Mensen herkennen me dan niet, dan horen ze me praten en zeggen ze dat ik op die ene come dian lijk. Als ik dan zeg dat ik die comedian ben, zeggen zij: niet! Hahaha, oké joh, wat jij wil. Zeg, hoelang duurt dit interview nog? Ik ben moe.' Nog twee vragen. 'Je gaat vast vragen: wat inspireert jou?' Fout. 'Hahahahahahaha.' Ze loopt weg - rent naar de muur, plakt zichzelf ertegenaan. 'Als je die vraag had gesteld, had ik zó gelachen. Oké. Nu weer even serieus, Soun.' Je bent niet meer bang voor het podium en spinnen en durft auto te rijden. Is er nog een angst over? 'Ik ben niet bang dat ik word verla ten, of voor mijn eigen dood, maar dat mensen om me heen doodgaan. De dood is zo definitief. Je kan niet bellen: kom effe terug uit de dood.' Weer zo'n lachbui. 'Soms zeg ik dingen, dan denk ik: wat voor zinnen komen er eigenlijk uit mijn bek? Oké, nog één vraag. Dit zou een dom einde zijn.' 'Niet de hele tijd, maar ik kan wel zeggen: als tiener had ik niet durven dromen dat ik ooit zo gelukkig zou zijn. Ik ben senang met mezelf, heb alles waarvan ik heb gedroomd, mijn moeder leeft, mijn dochter doet het goed, ik ben happy in mijn huwelijk, Daniël en ik hebben nooit ruzie. Ik heb lieve, loyale vrienden. Ik kan pinnen wanneer ik wil. Ik ben gewoon de comeback kid. Het maakt niet uit wat er in het leven gebeurt, ik kom altijd harder terug. Ondanks die zwakke lelijke knie. Maar daar zit nu een filler in. Ook opgelost.' 18 Waarom niet? Voel jij die druk ook? Moet jij mooi zijn? Je staat altijd goed in de make-up op foto's. Ben je gelukkig?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 98