Jacoba Cornelia Sonke-Kriekaard -Koos- EN 15 Stefanus van der Weele OVERLEDEN Beatrix van Iwaarden-Hennekij Sandra Boone-Minnaar Henk Meijer Sandra 'Boone - Minnaar Henno de Waal Bedroefd delen wij u mee dat na een periode van afnemende krachten door de Heere is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 4 juli 2021 weduwe van Marinus Komelis van Iwaarden in de leeftijd van 83 jaar. Carla en Piet Neels Huib Christel Ellen en Maurits, Lisa, Siërre Anne Elma en Jankees Boone Jeanine en Albert, Noa Betty Petra en Bert Weststrate Comé en Sandra Mario Maurice Goes, 16 december 2021 Correspondentieadres: Lavendeldijk 21,4415 AJ Oostdijk De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 22 december om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 in Krabbendijke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats in Krabbendijke. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wij danken de medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel Goes, Abbekindershof 2, voor de liefdevolle verzorging Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 31 juli 1978 weduwe van Marinus Adriaan Sonke Stavenisse, 15 december 1924 t Goes, 13 december 2021 Adrie en Betty Jeroen en Laurence Lisa, Kim André en Marianne Torre, Isolde Kees en Nel Emielen Ingrid Noortje, Guusje Michielen Mariëlle Luna, Jacie Correspondentieadres: Familie Sonke, Duke Ellingtonlaan 48,4462 LK Goes De crematie zal in kleine kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Randhof, Steenen Beer 2 en huiskamer, voor de goede zorgen. Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt. In Noorwegen is onze lieve dochter, (schoon)zus, tante en nicht veel te vroeg overleden op 51-jarige leeftijd. We gaan haar enorm missen! 10 februari 1970 - 15 december 2021 f We zijn Wim, Jelle, Iris en Mees heel dankbaar dat zij tot het laatste moment zo liefdevol voor Sandra thuis hebben gezorgd. Koos en Nel Minnaar Dirkjan en Marcella de Vlieger-Minnaar Thijmen, Karlijn, Julian* Annelot Ton en Corry Janse plus kinderen Correspondentieadres: Familie Boone Eklundbakken 5 3772 Kragerp Noorwegen Sandra zal in Noorwegen begraven worden. Veel te vroeg Dag lieve dappere San Rust zacht Yvonne en Jankees, Tim en Kirsten, Marit We ontvingen het droevige bericht dat oud-beschermheer van onze vereniging is overleden. "tot op het laatst was er oprechte interesse en een gulle glimlach" Wij wensen zijn kinderen, klein-, achterkleinkinderen en verdere familie sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Bestuur en leden van Koninklijke Harmonie "Eendracht Maakt Macht" - Kruiningen Intens verdrietig laten wij u weten dat, na een ernstige ziekte, op 51-jarige leeftijd is overleden mijn lieve schoondochter, onze spontane schoonzus en altijd meelevende tante echtgenote van Wim Boone We bidden om kracht voor Wim, Jelle, Iris en Mees, alsook voor de verdere familie. J. Boone-Marinissen J. Boone (in herinnering) Sjaak en Wilma Marijn en Esther, Linn Meianie Annemijn en Paul Nander Jolanda Noorwegen, 15 december 2021 p/a Boudaenlaan 11, 4333 KR Middelburg "Ga maar vast vooruit, wees maar niet bang" Frédérique Spigt 26-07-1946 f 15-12-2021 Tastbaar is ons lijntje niet meer, voelbaar zal het altijd blijven Isabel Sam Frank en Iris Hugo, Mathilde Vivian en Erik Ysilde Noras!f Onze grote waardering gaat uit naar huisartsenpraktijk Koudekerke en de liefdevolle verzorging van Zorgstroom. Henno wordt in besloten kring gecremeerd. Correspondentieadres: V. Diemer - de Waal Weststraat 31,4371 AG Koudekerke Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader, opa en ouwe opa Wolphaartsdijk, Vlissingen, 23 oktober 1922 13 december 2021 Vlissingen: Lien van der Weele-Hirdes Vlissingen: Dinie en Rinus Goes: Addy en Janneman Sweikhuizen: Daan en Wietske Leiderdorp: Annemieke Klein- en achterkleinkinderen Alle medewerkers van Het Hyacintenhuis: "Bedankt voor de goede zorgen Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 188 4381 KG Vlissingen De uitvaart heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. PM ZATERDAG 18 DECEMBER 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43