Annie Maria van den Berghen - Acke - Annie - EN 17 Marije Berendsen Paul Joseph Marie Sturm OVERLEDEN Desiree Franciscus van den Berghen Jenine Lemmen Jenine Lemmen Vogels was jouw ding Tot ons grote verdriet is voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht van ons heengegaan Voorburg, Vlissingen, 9 oktober 1972 16 december 2021 Jan Vos Marischka Berendsen-Ross Theo Berendsen (in liefdevolle herinnering Arjan Berendsen Maarten en Chantal Berendsen Jesse, Joey Berend en Juliana Berendsen Scarlett Jan Vos Marktstraat 43 4381 EV Vlissingen De afscheidsbijeenkomst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Het leven "met de vlam in de pijp "paste hem goed. Het had geleidelijk ook een verlammende uitwerking. De motor raakte overbelast, versleten, en nu afgeslagen. De vlam is de pijp uit, en in vrijloop uithollen is hem niet vergund. Verdrietig geven wij kennis van het, na een kort ziekbed, plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom. docent aardrijkskunde en geschiedenis internationaal chauffeur Bergen op Zoom f Roosendaal 18 augustus 1954 12 december 2021 Marijke en Jan Maarten en Jonca Peter Frank Herman en Maija Rob en Louise Isabel Pauline Correspondentieadres: Emmalaan 26,2341 JP Oegstgeest Paul heeft de warme zorg die hij van vele kanten kreeg zeer gewaardeerd. Op 17 december is in besloten kring afscheid van hem genomen. Ongeneeslijk ziek in jezelf opgesloten Heeft ondanks je sterke levenswil Jouw grote hart ongebroken opgegeven Je lieve ogen zijn voorgoed gesloten Je warme handen werden kil Wat ons rest is heel blij zijn met jouw leven Rust nu maar zachtwij zijn nu stil. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, is gesterkt door het H. Sacrament der Zieken van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van t Kloosterzande, 14 december 2021 Clinge, 21 maart 1938 Dees van den Berghen Peter en Katelijne Sebastian en Renske, Liam, Jesse Jean Paul en Deborah, Anemoon Michelle Joakim en Melissa, Judith, Mathijs Mathias en Arra, Agnes Michiel Edwin en Linda Roald en Eveline, Lotte, Thijs Harold en Kayleigh Gerald en Nomie Annemarie en Michel Werner en Anniek Eric Amy Correspondentieadres: Polenstraat 19 4567 AZ Clinge In verband met de huidige coronamaatregelen zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Haar kaarsje werd steeds kleiner en is in haar slaap opgebrand. Zonder lang lijden is volgens haar eigen wens, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze lieve, sterke moeder, schoonmoeder, oma en overoma Rachel de Vliegher-Engels weduwe van Augustus de Vliegher 30 maart 1928 f 9 december 2021 Wachtebeke (B)Cecile en Kamiel Bauwens-de Vliegher Petra - in liefdevolle herinnering - Arno en Els Leonie, Mathis, Feline WestdorpeJosé en Guido Coppieters-de Vliegher Marco en Karlijn Julie, Fiene Ilona en Paul Giel, Noor De Witte Leeuw 5 4554 BG Westdorpe Correspondentieadres: Bernhardstraat 16 4554 BD Westdorpe Volgens haar wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van ZorgSaam Ziekenhuis de Honte afdeling A2 en van SVRZ De Molenhof afdeling 't Sluusje Zeer verdrietig en diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Wij hebben Jenine leren kennen als iemand die alles van de positieve kant benaderde en zeer betrokken was bij de WST. Een opgewekte, sociale, betrouwbare collega die haar werk altijd uitstekend en met veel inzet heeft verricht. We verliezen in haar een hele fijne collega met een warme persoonlijkheid die zorgde voor een fijne sfeer en altijd een luisterend oor en advies klaar had voor haar collega's. We wensen Cees, Eduard, Esther en Desirée en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en Management N.V. Westerscheldetunnel Harald, Manja, Patrick, Ilona, Leo en Maya -35., WESTERSCHELDE TUNNEL Comelis Krijn Dieleman Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Een collega waar je op kon rekenen met het hart op de goede plaats. Het is stil op kantoor zonder haar aanwezigheid. Wij gaan Jenine missen als collega maar nog meer als een heel fijn mens. We wensen haar man Cees, haar kinderen, Eduard, Esther en Desirée en naaste familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers N.V. Westerscheldetunnel ZV ZATERDAG 18 DECEMBER 2021 Heer, uw trouw duurt eeuwig u laat het werk van uw handen niet los naar psalm 138:8 In vertrouwen op zijn Heer is overleden onze broer, zwager en oom Axel, 23 april 1942 t Axel, 16 december 2021 Vught Krijn en Annie Dieleman-Juin Ede Piet en Sarie Dieleman-Dekker Neven en nichten De samenkomst zal worden gehouden DV woensdag 22 december 2021 om 13.30 uur in de Gereformeerde kerk vrijgemaakt, Kerkdreef 21 Axel. Via www.gkvaxel.nl is de samenkomst online te volgen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Condoleances graag schriftelijk. Correspondentieadres: Marleen Verschelling-Dieleman Schone van Boskoopgaarde 8 3824 AD Amersfoort -Ï5> WESTERSCHELDE TUNNEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 145