11 Rob Gunst Jan de Korte Ome Huib J. A. (Jan) van der Bijl Greetje Pruijssers-Janse OVERLEDEN Er is een jager heengegaan Ergens naar hier ver vandaan Waar hij in de eeuwige jachtvelden verder zal leven Verdrietig zijn wij vanwege het verlies van een goed mens, ons (oud-)bestuurslid, tevens ere-lid, van onze vereniging "Wildbeheereenheid Schouwen". Wij wensen Vera, de kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden van de vereniging "Wildbeheereenheid Schouwen" Burgh-Haamstede, 9 december 2021 Na een vol, rijk leven en een kort ziekbed, nemen wij verdrietig en dankbaar afscheid Angela Bollen-Buckwell Geboren, t Overleden, 15-01 -1936 Newmarket 11 -12-2021 Heemstede Weduwe van Nic M. Bollen Amsterdam: Paula Bollen Haarlem: Karen Bollen Paul Fedder Rosa Ravenswaaij: Sonja Bollen Jeroen van Maanen Merlijn Gezien de Corona-maatregelen nemen wij in besloten kring afscheid op 17 december in The Mission to Seafarers in Vlissingen-Oost. Voor de mensen die geen kaart hebben gekregen en wel afscheid willen nemen: u kunt contact opnemen met ons, haar dochters, via a. bollenbuck@gmail.com Prachtvrouw, hartelijk, sociaal betrokken, zorgzaam, reislustig. Mijn meisje, ons mam en oma is op reis gegaan. Op 11 december 2021 in de leeftijd van 85 jaar. Partner van Henk Paase Weduwe van Ad Pruijssers Sylvia en Hans Chantal en Rik, James, Jack Tobias Peter en Mirjam David Sarah en Perry Ellen en André Jay en Lilou Jasmijn Jolanda en René Jop en Hanne Joost Boulevard de Ruyter 262 4381 KJ Vlissingen Het afscheid en de crematie vinden in besloten kring plaats. Suzanne Lok Suzanne Harmanne Michaële 24 maart 1965 t 8 december 2021 Krijn Everse Suzanne is begraven in Yerseke. Vanwege corona in besloten kring. Met welgemeende dank aan het Erasmus MC, het Kaaskenshuis en de Buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Damstraat 69,4401 AC Yerseke Suzanne Anne en ma Diepbedroefd geven wij u kennis dat, na een korte ernstige ziekte, door de Heere op Zijn tijd van ons is weggenomen onze geliefde vader, opa en overopa Sinds 28 januari 2020 weduwnaar van Neeltje Adriana Saaman in de leeftijd van 86 jaar. Wolphaartsdijk: Ada de Korte Wolphaartsdijk: Lies de Korte Ellen de Korte - den Toonder Leandra en Blaas, Bryan, Jesse Jorian Erwin Marilyn Kapelle: Aart de Korte Janneke de Korte - Nieuwdorp Sander Aron Jelmer Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Thuiszorg RST, ADRZ afdeling Oncologie en SVRZ 'Ter Valcke'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 12 december 2021 Correspondentieadres: Noorddijk44,4471 AL Wolphaartsdijk Er is gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 15 december van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden D.V. zaterdag 18 december om 10.00 uur in de 'Sionkerk', ingang Louise de Colignylaan 177 te Goes. Deze dienst is ook mee te beluisteren via de link: www.gergemgoes.nl Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig delen wij u mede dat onze oudste broer zwager en oom na een moedig gedragen lijden is overleden Pieter Adam Rotte Peter Oosterland 14-08-1940 Veere 10-12-2021 Hij was een sportman in hart en nieren Wij nemen afscheid van Peter in kleine kring op donderdag 16 december om 13:00 uur. De uitvaart is te volgen via livestream: www.deuitvaartlive.nl/parotte Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw- Sandenburgh in Veere die hem de afgelopen jaren met veel zorg liefdevol hebben verpleegd. Uit aller naam: fam. Rotte p/a: Mw. J.J.Pfeiffer-Rotte J.D.Zocherstraat 162 2272 SM Voorburg Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van onze We herinneren hem als een levenslustig mens. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Ineke en Jan Maljaars - de Buck Ad en Ina de Buck - Lievense Jolanda de Buck PM DINSDAG 14 DECEMBER 2021 Zo vrolijk altijd Zo dapper steeds Zo vredig nu Jo Everse Marleen en Kees de Leeuw - Everse en kinderen Karin en Gijs Damen - Lok en kinderen Fons Lok We zijn verdrietig omdat onze altijd vrolijke en ontzettend lieve vriendin is overleden. Adriënne en Gino Ellen Heieen en Chris Inge en Jan Jacqueline en Gerard Kees Nico Nina en Jacky Mao Mao en Norbert Marleen en Jan We zijn in gedachten bij Krijn en de familie. May God bless and keep you always May your wishes all come true May you always do for others And let others do for you May you build a ladder to the stars And climb on every rung May you stay forever young May you stay forever young Bob Dylan Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van mijn papa en zoon, die ons zo veel liefde heeft gegeven. Vlissingen 26 januari 1957 Serooskerke 9 december 2021 Correspondentieadres: Burgemeester Stemerdinglaan 65, 4388 JW Oost-Souburg De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. ft jtJ' rJS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43