Jaap Zuidhof Riek van der Jagt-Zoeteweij Marinus van Noorden 18 FAMILIEBERI Riet de Graag-van de Gruiter Leny Looise-Looise Diny Versluijs-Krombeen Rudolf Hans van Gorsel Rudi Willem Houtekamer ~Rinus Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Willen we u oprecht dank zeggen. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder te gaan. Lau de Graag Kinderen, klein en achterkleinkinderen. Arnemuiden december 2021 Kom mee en kijk, achter de dijk, daar ligt een land, m 'n Zeeuwse land, waar 't koren groeit, de bloesem bloeit, heb ik gesnoeid, ben ik opgegroeid. Wij willen u allen hartelijk danken voor het medeleven en de getoonde belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze pa, opa en overopa Marie Zuidhof-Hermes Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Kwadendamme, december 2021 Hartelijk dank voor uw steun en medeleven na het overlijden van Zoveel kaarten Zoveel bloemen Zoveel warme woonden Zoveel troost Mieke Overweldigend was de belangstelling en het medeleven dat wij hebben ervaren na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, opa en over-opa Dit is ons tot grote steun en troost geweest. Wij danken u allen hartelijk daarvoor. Anna Kramer - Meulenberg Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, december 2021 Langs deze weg willen we iedereen bedanken voor het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van De vele warme reacties hebben ons erg goed gedaan. Familie Versluijs Kloetinge, december 2021 v John Dommanschet Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde na het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Het is ons tot steun geweest. Jeannette van Gorsel - Ermerins Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, december 2021. Wij willen u bedanken voor de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van Dit is voor ons een grote steun. Het zal nog veel tijd kosten om te beseffen dat Willem er echt niet meer is Menen Houtekamer Annie Houtekamer Bep van Galen Met Willem in gedachten willen we ook dankzeggen aan alle klanten die 'even om een frietje' kwamen bij Willem of 'even een biertje kwamen doen' bij Willem en Merien in café-cafetaria 'Het Trefpunt'. Ook de klanten van "frituur De Karre" aan de haven willen wij bedanken. In 60 jaar tijd zijn er diverse generaties om een frietje, snack, drankje en een praatje geweest. We zullen er nog vaak aan terugdenken. Merien en Bep Martinus Vos Dankbaar zijn wij voor de vele blijken van belang stelling en het medeleven in de laatste periode, na het overlijden en bij de begrafenis van onze zeer geliefde moeder, onze altijd meelevende oma en trotse grootmoeder Wij betuigen u onze welgemeende dank. Het zal ons gemis niet kleiner maken maar het heeft ons heel erg goed gedaan. Lia van Damme-van der Jagt Sjaco van Damme Fredericke en Jessie Antoinette en Johanan, Isabelle Annelyn en Bas Sjaak van der Jagt Ineke van der Jagt-van Paasschen A dry an en Hannah V Anouk Johan van der Jagt Annemarie van der Jagt-van Oosten Ricardo en Loïs Yoeri Yerseke, december 2021 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en trotse opa en overopa hebben ons erg goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Marie Tineke en Adrie Marly en Evert-Jan, Lena Kruiningen, december2021 ZATERDAG 11 DECEMBER 2021 PM Oost-Souburg, december 2021 Je leefde voor ons Wij leven, met jou in ons, verder Dankbaar zijn we, voor ons leven samen en de mooie herinneringen die we koesteren. Dank aan onze familie die ons hebben gesteund en bijgestaan. Dank aan onze vrienden die een vangnet waren, voor hun troost-eten en het maken van herinneringen. Dank aan de collega's die John verrasten met kaarten, appjes, belletjes of bezoek. In goede en slechte tijden. Dank aan iedereen die ons heeft gesteund met bloemen, kaarten, brieven, appjes en berichten op de herdenkingspagina. Voor alle blijken van mede leven tijdens John's ziekzijn en na zijn overlijden. Het is mooi om te zien dat hij in zijn leven zoveel mensen heeft geraakt. Monique en Iris Dommanschet Goes, december 2021 Wij danken iedereen voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Jaane Vos, kinderen en kleinkinderen Vlissingen, december 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 46