-9 Jf EN 17 David Jacobus Bliek Abraham Caljouw Leo Verijke Piet Crucq (qwï yries - d& Nooijer Christina Venhuizen-Verhaert Ina de Kok DANKBETUIGING David De HEERE is mijn Herder. Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij heeft mogen betekenen voor ons, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa sinds 26 december 2007 weduwnaar van Jannetje van Belzen 4 juli 1920 Arnemuiden 9 december 2021 in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Arnemuiden: C. Caljouw (in liefdevolle herinnering) R. Caljouw-Metzlar B.C. Caljouw J. Caljouw M.J.V. Caljouw-de Buck Klein- en achterkleinkinderen Mansfeldstraat 19,4341 EW Arnemuiden Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom, 'Team Arnemuiden, 'en huisartsenpraktijk 'Arnemedi, 'voor alle goede zorgen. De begrafenis zal, ingevolge zijn wens, in besloten kring plaatsvinden. Geert bezoek aan huis. ]e handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met warme herinneringen in ons hart, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man, onze vader, schoonvader en opa ^cm/ Ckkjvui&lbsy cf1/leij&T/ cuv- echtgenoot van Antoinetta Maria Sibilla Meijer-Schrijen Brunssum, 27 april 1935 Goes, 7 december 2021 Tonny Meijer-Schrijen Mare en Monique Suzan Steven Nathalie Debbie Aline Correspondentieadres: Kastanjestraat 18,4431 CV 's-Gravenpolder De afscheidsdienst van Jan zal in besloten kring plaatsvinden. 'Ik heb zo 'n mooi leven gehad. Er mankeerde niets aan. Een moeder die je ieder toe zou wensen, een oma die kind kon zijn met de kinderen, een schat die goed kon praten én luisteren is van ons heengegaan. Haar lichaam kon niet meer. We zijn diepbedroefd. Chris (je), Stieneke Sinds 22 september 1991 weduwe van Jan Venhuizen Huijbergen, 1 februari 1935 Goes, 9 december 2021 We hebben bewondering voor de lichtheid waarmee ze ons door haar laatste dagen heeft geleid. We zijn trots op haar. Piet en Mieke Anton en Naomi Merel en Mei Joke en Marcel Jopke en Denise, Nona Pim en Valesca, Loe Mees en Isabeau Mia Michael en Dalila, Kenza Ard en Marjolein Vera en Roxane Tine Anton en Mariska Lux, Mei, Ava De uitvaart vindt plaats in de intieme kring van haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Joke Venhuizen Schuttershofstraat 7,4434 AT Kwadendamme Wij willen iedereen bedanken voor de warme reacties na het overlijden van onze vader en opa Kinderen en kleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland, december 2021 Hendrik Cijsouw PM ZATERDAG 11 DECEMBER 2021 Bedroefd, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, is heel rustig van ons heen gegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en trotse opa Nieuw- en Sintjoosland 25 april 1939 f 8 december 2021 Nieuw-en Sintjoosland Joke Goes Erwin en Sandra Deena en Tim Mitchell Cary U.S.A. Sylvia en Brent Brayden Grady Vlissingen Carolien Jorrit Thijmen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H.Jobse,t.a.v. mevr.J. Bliek Postbus 8046,4330 EA Middelburg U kunt persoonlijk afscheid nemen van David en de familie condoleren op donderdag 16 december van 11.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Onze geliefde schoonzus is thuisgehaald door haar Heer en Heiland Marie de Ruijter-de Vries Jan Hoste Willie de Vries - Bij de Vaate Ann van Dam Wil de Vries - Sijthoff Neven en nichten Allen uit de familie die haar zijn voorgegaan De geringe last die we tijdelijk te dragen hebben, brengt ons een eeuwige luister, die alles omvat en alles overtreft 2 Corinthiërs 4. 77 In plaats van kaarten "De koek is op" Weduwnaar van Liza Verijke - Voois 20 juni 1926 6 december 2021 Ton en Nancy André en Marianne Karin en Peter Rinus Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Simone Veilhof 31 4463JB Goes Onze dank gaat uit naar dr. Jan van der Werff en de medewerkers van SVRZ thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. We hebben in besloten kring afscheid genomen van onze vader en opa. Met groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van We herinneren haar bevlogenheid en enthousiasme voor het huifbedrijden waarvan vele van onze cliënten mede door haar hebben genoten. We wensen allen die haar moeten missen veel sterkte toe. Cliënten, verwanten, vrijwilligers en medewerkers van Zuidwester regio Zeeland Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve en zorgzame vader en opa Henk Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meeleefden en praktische hulp boden. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. J.C. Cijsouw-Wouters, kinderen en kleinkinderen Biggekerke, december 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45