M jout, cAdwm sjX Antonius Marinus de Bart *0 EN 17 JUBILEUM *1r* OVERLEDEN Ina Corveleijn Anton Gerard Jan Allemekinders Jfttl :£F rr n Pieter Bertram Cocky Vonken 60 jaar getrouwd. r-' I Niek van de Luijster Niek, Bruce en Febe Familie Corveleijn Familie van de Luijster Wilhelmus Alphons Marie de Maat Wim ELLy Louisa Mathilda de Ridder Er is een tijd van komen en een tijd van gaan.. Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne herinneringen en vol bewondering voor zijn optimisme en wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en opi in de leeftijd van 93 jaar. Coby de Bart-Minnaar René Jeroen Sander Manon Johan Angela en André Bart en Charlotte Evi en Mathijs Joris en Stephanie Johan en Lenie Ilse (in herinnering) Peter en Janneke Vivian en Valantis, Kostas Goes, 8 december 2021 Coby de Bart-Minnaar, 's-Heer Elsdorpweg 18 kamer 264,4461WL Goes Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Anton op maandag 13 december van 19:00 tot 20:00 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. 's-Gravenpolder, 14 nov. 1933 Goes, 9 dec. 2021 -\ Na 3 jaar vechten voor het herstel van je gezondheid is het over. Je geest bleef goed, maar je lichaam was helemaal op. Je kon niet meer. Je mag nu rusten... Op donderdag 9 december hebben we met veel pijn en verdriet afscheid moeten nemen van weduwnaar van Henny Krabbe levenspartner van Jeanet van der Have Duivendijke, 8 september 1940 Brouwershaven, 9 december 2021 We gaan je verschrikkelijk missen!!! Je maatje Jeanet Je zoon Coert Je schoondochter Irene Je kleinzoon Rinze Correspondentieadres: J. van der Have Haven Noordzijde 6 4318 AB Brouwershaven Het afscheid en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. Geen bezoek aan huis ZV ZATERDAG 11 DECEMBER 2021 Op 12 december 2021 zijn Van harte gefeliciteerd met jullie diamanten huwelijk! Veel liefs. Namens de kinderen en kleinkinderen. f Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn partner, moederen oma in liefde verbonden met Terneuzen, 4 oktober 1955 t Cadzand, 5 december 2021 Correspondentieadres: Scheldestraat 7,4506 KL Cadzand Wij nemen 13 december in besloten kring afscheid van haar. De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Hij doet mij neerliggen in grazige weiden, Hij leidt mij zachtjes naar stille wateren. Hij verkwikt mijn ziel, Hij leidt mij in het spoor van de gerechtigheid, omwille van Zijn naam... uit: Psalm 23 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve pa en opa Stoppeldijk, 31 mei 1932 t Terneuzen, 8 december 2021 weduwnaar van Axel: Fred t Axel: Brigitte Jeroen, Eline, Jordy Axel: Franken Jolanda Arianne, Chantal Correspondentieadres: Jan van Eijkstraat 38,4571 LT Axel In verband met alle geldende maatregelen van dit moment, nemen we in besloten kring afscheid van onze pa en opa. Een pelgrimslied: Ik verwacht de HEERE, mijn ziel verwacht Hem en ik hoop op Zijn woord. uit Psalm 130 Bedroefd laten wij u weten dat na een lange periode van ziek-zijn een einde is gekomen aan het aardse leven van onze lieve zorgzame vader en opa sinds 2016 weduwnaar van Johanna van der Weele Kapelle: Jan en Ria Allemekinders - de Waal Hanja en Martijn, Laureen en Romée Arida en Hishem, Rayan en Yara Marije Gerarda Davide en Lorenzo Goes: Heieen Allemekinders Ben Onze vader is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes en daar is maandagmiddag 13 dec. van 16:00 tot 16:45 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De afscheidsdienst begint dinsdag 14 december om 13:45 uur in De Levensbron, Mansholtlaan 1 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13:00 tot 13:30 uur. De dienst is ook te volgen via de livestream van www.hervormdgoes.nl. De begrafenis zal omstreeks 15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. Correspondentieadres: Ravelijn de Groene Jager 66,4461 DJ Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137