Klaas Sinke EN 17 Harmina Monster-Arends Maria Adriana Manneke - Riet - Laatste woorden van afscheid apg Maartje Walraven-Davidse De naam des Heren zij geprezen. Hij, die getrouw is en nabij, heeft mijn gebed niet afgewezen. De Heer is goed geweest voor mij. Vertrouwend op God, helder van geest, maar volledig aan het einde van haar krachten, is van ons heengegaan onze zorgzame en lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Mieke echtgenote van Johan Adriaan Monster Den Haag, 22 juni 1929 f Goes, 7 december 2021 Johan Monster Johan en Arianne Niek Anouk en Rik Simon Herman en Kristen Bram en Murielle Harmke en Geert Tjeerd en Joyce Ingrid en achterkleinkinderen Dulve 1 4303 BD Zierikzee Door de coronamaatregelen vindt het afscheid in besloten kring plaats. De Here is uw bewaarder, de Here is uw schaduw aan uw rechterhand. Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat is overleden Biggekerke 27 februari 1929 Veere 8 december 2021 Janny Sinke-Hoogstrate Anton en Marianne Gideon en Gabi Janna Marja en Lex Bart en Fonny; Jan en Daan Marike en Bart; Marit, Bastiaan enjulan Jochem en Carolein; David, SP Timo en Marloes; Isabel en Madelief Klaas en Frederique; Felix en Lotte JanKees en Marleen Samantha en Jaimy; Isabel en Lina Kimberly en Thijmen; SP Annemieke en Kees Femke Marije Jelmer De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Nieuwerkerckeplein 54,4335 EV Middelburg Tel je zegeningen Bedroefd nemen wij afscheid van onze sterke zus, schoonzus en tante Delft, 17 november 1932 f Yerseke, 1 december 2021 Wij denken aan haar in liefde en bewondering. Breda: Daan en Ina Manneke Neven en nichten "In Christus ontslapen" In dit vertrouwen is heengegaan mijn lieve vrouw en onze liefdevolle moeder, groot- en overgrootmoeder Maatje Elisabeth Walraven - Davidse Maartje Sint Laurens, 30 maart 1934 Middelburg, 8 december 2021 Wij zullen haar warmte, dankbaarheid en positiviteit missen Middelburg Leendert Walraven Kapelle Bram en Ingrid Pieter (in liefdevolle herinnering) Tholen Marieke en Henry Dordrecht Wim Dordrecht Peter en Rianne Dordrecht Ronald en Erna Alle kleinkinderen en achterkleinkinderen De dankdienst voor haar leven zal in besloten kring plaatsvinden op 14 december 2021 om 13.00 uur in de Gasthuiskerk te Middelburg. De dienst is digitaal te volgen op www.gasthuiskerk.nl/live. Aansluitend begeleiden we haar in kleine kring naar haar laatste rustplaats op de Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Vbor bloemen zorgen wij zelf Correspondentieadres: familie Meertens Mossellaan 65, 4691 KE Tholen Wij hebben helaas afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus en tante echtgenote van Leen Walraven Adriana Hoogstrate-Walraven Jan en Monique Cathrien en Theo Piet en Maatje Joop en Catrien Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM VRIJDAG 10 DECEMBER 2021 4 LIEFSTE MAN, VADER, GROOTVADER EN OVERGROOTVADER VAN: COLOFON ■familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 I media l|l'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45