J? 16 Lein Dieleman OVERLEDEN gonnie (guijt - yint ges J. Kaan Lein Dieleman Willemina Tannetje Besuijen Ina de Kok Ina de Kok Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, onze vader en (ouwe) opa Wissenkerke, 19 april 1927 Veere, 8 december 2021 Nieuw- Sandenburgh, afd. Valkenhof We zijn dankbaar voor wat mijn man en onze pa voor ons heeft betekend en voor de lange tijd samen op boerderij Brakenburg. Neeltje Dieleman- Wisse Jan en Natasa Nel en Ko Joachim en Jeanine, Stijn Saskia en Patrick Kees en Janneke Martin en Delphine, Ruben, Willem, hein Sebastiaan en Vanessa, Joris, Stella, Robin Piet en Ellen Anna en Daniël, David, Thir^a Koen en Tessa, Mees, Sojie Wim en Petra Peter en Melissa Rosalie Lars en Marcela Klazienf Kinderen en kleinkinderen Lein en Sylvie Jeróme en Belinda, Adrien Marina en Guillaume, Maylonn Rien en Nicole Doreen en Roy, Pleuni Annelies en Ricardo Lein en Shannon De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Condoleances ontvangen wij graag schriftelijk: Familie Dieleman Abeelseweg 13 4335 SR Middelburg Alle medewerkers van Nieuw-Sandenburgh, afdeling Valkenhof, "Bedankt voor de goede %orgen. Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Annie Couzijn - van Heusden Wij zijn haar zeer dankbaar voor alles wat zij gedurende vele jaren heeft gedaan voor de synagoge. Bestuur van de Stichting Synagoge Middelburg De Heer is mijn herder. We zijn verdrietig omdat mijn lieve moeder en onze tante Mina is heengegaan Weduwe van Erik Quist 6-11-1931 4-12-2021 Wim Quist (in herinnering) Paul Quist Wim en Cobie de Kam-Besuijen Correspondentieadres: Vrijlandstraat 136 4337ES Middelburg Naar de wens van mijn moeder heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. VRIJDAG 10 DECEMBER 2021 PM JWÊ In Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn lieve moeder en oma Weduwe van Cor Guijt 's-Gravenhage, 25 juli 1922 t Veere, 5 december 2021 Els Vincent Daphne Kees en Sandra Correspondentieadres: Schout van Eijklaan 83 2262 XL Leidschendam De uitvaart vindt in besloten kring plaats. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer De heer Kaan heeft zich ruim 22 jaar als vrijwilliger ingezet voor 'Maaltijd Thuis' bij Zorggroep Ter Weel. Zijn inzet en aandacht voor de oudere medemens die hij tijdens zijn vrijwilligerswerk ontmoette, zullen zeer gemist worden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, klein- en achter kleinkinderen veel sterkte toe. Namens het directieteam, de cliënten, de medewerkers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Maaltijd Thuis Reimerswaal. Mw. drs. J.A. (Coby) Traas bestuurder Zorggroep Ter Weel Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerkster en collega Bedroefd vernamen wij dat is overleden onze lieve oud-buurman De deur bij de familie Dieleman stond altijd wijd open. ledereen was er van harte welkom. Lein wilde dat alle mensen rondom hem het goed hadden. Wij wensen Neeltje en de kinderen kracht om dit grote verlies te dragen. D. Dijke f P. Dijke-Klap J Chris f en Fie Baas Simon en Jacolien D.H. de Reu Karei en Lina Oele Jacco Annemarie Wij wensen Jan, familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Peter en Marianne de Looff, John en Marloes Baaij en alle medewerk(st)ers van Team De Kroon Wissenkerke Verdrietig zijn wij bij het overlijden van ons bestuurslid Zij was een fervent fjordenpaardenliefhebber vanaf het eerste uur. Wij zullen haar enthousiasme, warmte en betrokkenheid missen. Wij wensen Jan en haar familie veel sterkte toe. Fjorden Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44