De Kia Niro c 'Als hij geen wereldkampioen Formule 1 wordt, zijn we er om hem te steunen' 8 Eric van Westen wist even niet wat hij moest zeggen, toen een paar weken geleden een pakketje op de keukentafel lag. In de doos zaten niet alleen een oranje T-shirt, maar ook tickets voor de laatste Formule 1-race van het seizoen, in Abu Dhabi. Het was een cadeau van zijn vrouw Jeannette. Eric en Jeannette zijn allebei fana tieke Fi-fans. ,,Ik kijk elke wed strijd", vertelt Eric. ,,De spanning is dit jaar helemaal terug. Ik zit tel kens op het puntje van mijn stoel." Ook Jeannette slaat geen race over. ,,Veel vrouwen vinden het niks, van de auto's die stom rondjes achter elkaar aan rijden. Maar ik keek vroeger al motorraces met mijn vader. De interesse voor ra- cesport is altijd gebleven. Het laat ste jaar is de Formule 1 echt weer superspannend en spectaculair." Woensdag vertrok het stel met het vliegtuig naar de Verenigde Arabi sche Emiraten. Ze vertoeven in een hotel vlak bij het Yas Marina Circuit. ,,Dat is natuurlijk prijzig", zegt Eric. ,,We gaan elk jaar met kerst op vakantie, omdat ik dan ja rig ben. Dat reisje verschuiven we nu." Jeannette: „Afgelopen jaar zijn best wat akelige dingen ge beurd in onze omgeving. We heb ben mensen zien wegvallen. Je denkt bij zo'n reis altijd: 'dat doen we nog wel een keertje', maar nu had ik zoiets van: 'we gaan het niet uitstellen. we doen het nu'." Johan van den Berg uit Dom burg boekte in april al een reis naar Qatar en Dubai. De Formule i-race is inbegrepen. ,,Op dat mo ment hadden we niet kunnen denken dat het wereldkampioen schap in de laatste race beslist zou worden. Dat is natuurlijk hart stikke leuk." Johan bezoekt de race samen met zijn vriendin Nicky. ,,Ik volg de Formule 1 al zeker twintig jaar. Het is zó anders om een race vanaf de tribune te vol gen. Het geluid, de spanning, en alles eromheen. Geweldig!" Johan heeft er vertrouwen in dat Ver stappen de wereldtitel gaat pak ken. Hoewel Nicky de Engelse na tionaliteit heeft, is ze ook fan van Verstappen, en niet van zijn con current Lewis Hamilton. ,,Ze vindt hem maar arrogant", aldus Johan. Eric en Jeannette hopen vurig dat Max Verstappen de wereldtitel pakt, maar ze houden er sterk re kening mee dat het niet lukt. ,,Le- wis Hamilton is tactischer en har der, Max Verstappen is gewoon zo'n jonge hond", zegt Jeannette. ,,Als hij niet wint, dan zijn er heel veel fans om hem te steunen." Daar is Eric het mee eens. ,,Ver- stappen heeft met zijn talent en vechtlust de Formule 1 weer aan trekkelijk gemaakt." TV-klanten van Delta kunnen vanaf vandaag tot en met maandag gratis kijken naar Ziggo Sport Se lect (kanaal 631), zodat ze niets hoeven te missen. Ontdek de veelzijdige Kia Niro familie. Verrassend ruim en standaard met automaat. Of je nu kiest voor de Louwman Kia Goes hybride uitvoering met 1.300 kilo trekgewicht of de volledig elektrische e-Niro met een bereik tot wel 455 km. Teif 0113 - 75 fi°99 Er is altijd een Niro die bij je past. kia-iouwman.ni VRIJDAG 10 DECEMBER 2021 PM Zeeuwen juichen voor Max in Abu Dhabi Cornelleke Blok Yerseke Jeannette en Eric in Abu Dhabi waar ze zijn om Max Ver stappen naar de wereldtitel For mule 1 te juichen. privéfoto Johan van den Berg uit Domburg was al eerder in Abu Dhabi. privé foto De Kia e-Niro heeft een 39,2kWh batterij met een actieradius tot 289 km of 64kWh batterij met een actieradius tot 455 km. Gecombineerd brandstofverbruik Kia Niro Hybrid en Plug-in Hybrid: 1,4-4,9/100km, 71,4-20,4 km/l. C02-uitstoot: 31-112 g/km. Het vermelde rij bereik en de vermelde waarden voor het brandstofverbruik en de C02-uitstoot zijn gemeten volgens WLTR Genoemde actie en consumentenprijs is geldig bij aankoop van een nieuwe Kia Niro Hybrid, Niro Plug-in Hybrid en e-Niro uit voorraad met uiterste kentekenaanvraag op 29-12-2021 en uiterste registratie op 29-01-2022. De vanaf prijs en het voordeel zijn gebaseerd op de Kia Niro Hybrid. Genoemde prijzen zijn incl. kosten rijklaar maken. Bekijk de volledige actievoorwaarden op kia.com of vraag ernaar bij jouw Kia-dealer. Getoond model kan afwijken van de beschreven uitvoering. Kia Nederland en haar dealers kunnen niet garanderen dat bestellingen of leveringen voorzien zijn van het nieuwe Kia-logo. Het oude logo ten niet vervangen worden door het nieuwe logo. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden. JAAR GA RA HUE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 36