0 J? Mientje de Kam - de Visser ïoojaar Louwres Geschiere Lou Lou Geschiere Elisabeth Adriana Enger-van den Boudt Maria Nagelkerke EN 17 Sjaan de Zwarte-de Pooter VERJAARDAG 1921 8 december 2021 Onze Moeder, Oma, Overgrootoma Een feestje in deze coronatijd is moeilijk, daarom wil de jarige het vieren met een donatie voor: Stichting Help Schoolkinderen in Gambia rék.nr. NL 19 RABO 0162688792 o.v.v. Mientje 100 Graag een kaartje aan: J.A. de Kam - de Visser Vronesteijn 8 4356 AE Oostkapelle Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hl OVERLEDEN Verdrietig heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man Serooskerke, 17 oktober 1940 Veere, 30 november 2021 Rina Geschiere - Cevaal Correspondentieadres: J. Geschiere, Van Cittersstraat 29,4333 KT Middelburg De dankdienst voor zijn leven vindt in besloten kring plaats. Wel kunt u deze meebeleven via een livestream: www.kerkdienstgemist.nl/Veere. De dienst begint woensdag 8 december om 13.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafjplaats te Veere. Daar bent u van harte welkom. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieuw-Sandenburgh afdeling Valkenhof, in Veere, voor de goede verzorging. Met verdriet en veel dankbare herinneringen nemen wij afscheid van onze broer, zwager en oom overleden in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Rina veel sterkte met dit verlies. Krijn t en Corrie Geschiere Jan en Mattie t Geschiere Adri en Maat Geschiere Jo en Janneke Geschiere Jo Nijsse-Cevaal Joost Cevaal Neven en nichten Veere, 30 november 2021 Mia Nijsse - Knol Mia Nijsse - Knol "Ik heb mijn leven geleefd" Tot het laatst scherp van geest is onze bijzondere tante overleden - Betty - 1 april 1921 29 november 2021 Oost-Souburg: Frits van der Hoek Annie van der Hoek-Boone Houten: Carla van der Hoek Jan van Oers Correspondentieadres: W.F. van der Hoek Paspoortstraat 3 4388 BG Oost-Souburg Naar haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Reine Elisabeth Weterholt - Frouws - Reinie - PM ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 Meelevend en betrokken. Haarlem 23 februari 1937 Veere 30 november 2021 weduwe van Leen Kees en Pauline Renée en Jonathan David Rolf en Christine Correspondentieadres: Rolf Nijsse Akker 30 3732 XH de Bilt Op dinsdag 7 december om 11.00 uur zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Vanwege de coronamaatregelen is er geen afscheidsbijeenkomst, maar zullen er rondom het graf enkele woorden worden gesproken. Deze bijeenkomst op de begraafplaats kunt u meebeleven via een livestream: www.deuitvaartlive.nl/ mianijsse. Op dezelfde site kunt u een kort in memoriam bekijken dat door ons is gemaakt. We stellen het op prijs wanneer u in plaats van bloemen een gift aan de stichting ambulancewens wilt geven (NL61 RABO 0112 9246 11). Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle zorg. Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze schoonzus en tante 7 maanden na het overlijden van haar man en onze broer Leen. We zullen haar in onze familiekring missen en wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens zwagers, schoonzussen, neven en nichten van de fam. Nijsse Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij! Jesaja 43 vers 1 Tot het eind toe liefdevol verzorgd in woonzorgcentrum Ter Weel is op 93-jarige leeftijd overleden onze tante Wolphaartsdijk, 7 mei 1928 Goes, 1 december 2021 Neven en nichten familie Nagelkerke Correspondentieadres: Zuidelijke Achterweg 33,4424 CR Wemeldinge De dankdienst voor haar leven en de begrafenis vinden in besloten kring plaats. We zijn de medewerkers van woonzorgcentrum Ter Weel, afdeling De Schenge 1 dankbaar voor de liefdevolle verzorging. God, mijn steenrots, bij u kan ik schuilen, mijn schild, kracht die mij redt. Onze blijmoedige, altijd belangstellende schoonzus en tante is overleden. Rotterdam 22 juli 1924 Middelburg 30 november 2021 weduwe van Eddy Weterholt 18 maart 2011) Gerrit en Marja Breteler-Weterholt Neven en nichten Frouws en Breteler De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Onze dank gaat uit naar Tanja Marinissen, Janny Vermue en naar de medewerkers van WVO-zorg. Correspondentieadres: Henk Frouws De Voorstenkamp 1678 6545 GJ Nijmegen Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Terneuzen: Vlissingen: Nieuwdorp: M. de Zwarte-Weststrate J. de Zwarte-de Ridder P. Weststrate-de Zwarte A. Weststrate Woudenberg: M.A. de Zwarte-Openneer Neven en nichten In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan 30 november 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 45