i 9 Verhalen van mensen liggen op straat. Wij tekenen ze elke week op. V/AIN U\— I r\/"\r\ I Tekst Maurits Sep en foto Dirk-Jan Gjeltema Marit van Gorsel en dochter Benthe Bibliotheekbezoekers Locatie: Bibliotheek, Middelburg Tijdstip: dinsdag 30 november, 11.28 uur B' enthe van twee zit dik ingepakt te gen de gure wind in haar buggy. Goed weer voor een uitje naar de bibliotheek, besloot moeder Marit van Gorsel (30). ,,Zeker met slecht weer ma ken we er wat gezelligs van. Dan drinken we wat en blijven we boekjes lezen in de bieb." Ze gaan een nieuw boek uitzoeken. Iets over Sinterklaas of Kerstmis waarschijn lijk. ,,Het is leuk om met de boeken de sei zoenen te volgen", vindt Marit. Het vorige boek, over de nachtelijke avonturen van een beer, was leuk, maar had ook zo zijn nadelen, glimlacht ze. ,,Het is altijd leuk om voor te lezen voor het slapengaan. Maar de beer was bang. En ja, dat slaat dan toch over op Benthe. Dus nu zoeken we maar wat anders uit." Energie Voor zichzelf haalt ze geen boeken, Marit heeft een e-reader. ,,Ik ben nu bezig in het boek De kracht van het NU, van Eckhart Tolle. Dat heeft met mijn werk te maken. Ik lees niet zo veel voor mijn ontspan ning. Dan ga ik liever paardrijden of wan delen. Ik moet goed voor mijn eigen ener gie zorgen, anders kan ik andere mensen niet helpen hun energie op orde te krij gen." En dat is wel haar werk. Marit is afgelo pen zomer als zelfstandig ondernemer begonnen met een praktijk voor massage en energetische behandelingen: Whee ling and Healing. Dat Wheeling slaat op het mobiele tiny house waarin ze de be handelingen geeft. ,,Het staat nu op een camping in Aagtekerke, maar ik kan overal heen." Goede les Na een vliegende start is het nu even wat rustiger. Haar ambitie? ,,Een stip aan de horizon heb ik wel, maar ik richt me daar niet te veel op. Ik zie wel wat er op mijn pad komt. Het lukt altijd wel. En als het mislukt, is het een goede les." GO ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 Met Benthe naar de bieb

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 37