Klomppop benut vrijdag na Hemelvaart voor uitbreiding Shoppen in Antwerpen, dat is ook met de beste cadeautjes thuiskomen Yersekenaar opgepakt bij wapenvondst Driedaags festival in Ovezande in mei In december is het élke zondag winkelzondag. Plan je shopdagje op uiinterinantwerpen.be 8 C De kaartverkoop van weekend- en campingtickets voor Klomppop is inmiddels begonnen Festival Klomppop geeft tijdens de jubileumeditie van komend jaar opkomend talent een podium. Het programma van het driedaagse festival begint daarvoor op vrijdag na hemelvaart een paar uur vroeger dan normaal. Tot tweemaal toe moest de veer tigste Klomppop een jaar worden doorgeschoven. De artiesten en het festival bleven elkaar al die tijd perspectief bieden en gisteren werd bekend dat ook voor het laat ste weekend van mei 2022 de li ne-up grotendeels intact blijft. En dat is inmiddels een stevig affiche geworden. Publiektrekkers Op de zaterdag wordt het dringen boven aan de poster want naast de headliners Thomas Azier, Joost en Roxeanne Hazes groeiden de laat ste twee jaar ook Wies en Son Mi- eux door tot publiekstrekkers, net als Het Gezelschap en het Belgi sche The Guru Guru. Op vrijdagmiddag, de vrije dag na hemelvaart, begint het pro gramma een paar uur vroeger dan normaal en komen er in Ovezande podiumplekken vrij voor het op komend talent naast de finale van Spectra. Die avond wordt de main- stage afgesloten door rockband Navarone. Familiedag De zondag blijft de familiedag met de straattheatermiddag, een show van de onhandige klussers Buur- man Buurman. Muziek is er van Gino The Bulldoze Band en de bekendste coverband van Neder land: The Dirty Daddies. De kaart verkoop van weekend- en cam pingtickets is inmiddels begon nen. Zodra de early bird tickets (35 euro voor drie dagen) uitverkocht zijn komen ook losse dagkaarten beschikbaar. Automatische vuurwapens, revolvers, geweren, stroomstootwapens en munitie. Dat is nog maar het begin van wat de politie aantrof op twaalf locaties in het land. Zes verdachten zijn aangehouden, drie van hen zitten nog vast onder wie een 37-jarige Yersekenaar. Bij een grote inval, die afgelopen dinsdag al plaatsvond, vonden agenten ook meerdere 3D-printers waarmee vuurwapenonderdelen kunnen worden geprint en diverse onderdelen van vuurwapens. De inval vond plaats bij be drijfspanden en woonhuizen in Rotterdam, Den Haag, Dordrecht, Papendrecht, Bergen op Zoom, Halsteren en Yerseke. Locaties die allemaal in beeld kwamen bij een lopend onderzoek. Op al die verschillende plekken zijn dinsdag zes personen aange houden, waarvan één inmiddels niet meer als verdachte wordt ge zien. ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 GO DORDRECHT Impressie van de laatste - uitverkochte - editie van Klomppop in 2019 FOTO ANNEKE VERONICA DE SMIT - VERMUE Luc Oggel Ovezande - Ilse van Driel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 36