Marinus de Feijter Jannigje van %euCen-(Boscfi Jans Elisabeth Adriana Enger-van den Boudt Arend Dieleman EN 19 Sjaan de Zwarte-de Pooter DANKBETUIGING r Ferdi Quaak Ag nes van den Bunder-Boogaard Kees den Engelsman Rinus Willy de Bruijn ïtte- Leen de Zwarte Jozi Cijsouw Ufet is goed zo. weduwe van Izaak van Keulen Koudekerke, 20 december 1918 Middelburg, 1 december 2021 Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum Hof Mondriaan. Marianne t en Peter Johnson-van Keulen Jacqueline en Roy Methorst-Johnson Gino, Aisha Linda en Rens Vader-Johnson Owen, Amy, Ian Liesbeth en Bob Klay-van Keulen Daniel Klay Abigale, Hunter Correspondentieadres: Hoge Stelle 27 4339 AP Nieuw- en Sint Joosland Wij nemen in besloten kring afscheid. "Ik heb mijn leven geleefd" Tot het laatst scherp van geest is onze bijzondere tante overleden - Betty - 1 april 1921 29 november 2021 Oost-Souburg: Frits van der Hoek Annie van der Hoek-Boone Houten: Carla van der Hoek Jan van Oers Correspondentieadres: W.F. van der Hoek Paspoortstraat 3 4388 BG Oost-Souburg Naar haar wens heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven, kaarten, telefoontjes en bloemen die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve broer, schoonbroer en onze dierbare oom De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Liana en Carlos Schaut-Dieleman Leroy en Aliz Charissa Terneuzen, december 2021 Onze oprechte dank voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Namens de familie de Feijter Sluis, december 2021 -erts ZV ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Terneuzen: Vlissingen: Nieuwdorp: Woudenberg: M. de Zwarte-Weststrate J. de Zwarte-de Ridder P. Weststrate-de Zwarte A. Weststrate M.A. de Zwarte-Openneer Neven en nichten In liefde gedenken wij allen die ons zijn voorgegaan 30 november 2021 Wij willen u bedanken voor de vele condoléancekaarten en blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, vader, opa en overgrootvader Alsmede een woord van dank voor de mensen die hem het laatste halfjaar verzorgd hebben. Ook een woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor het verzorgen van de uitvaart. Fam. Quaak - Scheele Ik heb een vrouw gekend oh, wat was zij sterk. Altijd was zij bezig, altijd aan het werk. Ik heb een vrouw gekend die vol met liefde zat En ondanks al haar zorgen, haar kinderen nooit vergat. Van haar klein- en achterkleinkinderen genoot zij met volle teugen. Haar liefde en zorgzaamheid, zal ons altijd blijven heugen. Ik heb een vrouw gekend, die ik nooit meer zal vergeten. Hoe dat dan toch wel kan Het was mijn moeder/oma, moet je weten. Het is een troostrijke gedachte dat in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Wij danken iedereen voor de vele kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze Moeder, Oma, Oma Boy Aardenburg, december 2021 Wij danken iedereen voor alle medeleven in de vorm van vele kaartjes, telefoontjes en berichtjes, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze (schoon)vader en opa. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Dat Kees zo geliefd was bij velen geeft ons troost om verder te gaan. Ineke den Engelsman-van Langevelde kinderen en kleinkinderen Terneuzen, december 2021 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man en vader Voor elke vorm van belangstelling en medeleven willen wij u hartelijk bedanken. Monique en Petra de Bruijn Sint Jansteen, december 2021 Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, december 2021 Na het overlijden van mijn liefdevolle man, onze zorgzame vader en opa ontvingen wij zeer veel meeleven. Daarom bedanken wij u hartelijk voor de vele kaarten, de bemoedigende woorden en uw aanwezigheid tijdens de condoleance en begrafenis. Het heeft ons erg goed gedaan. Riet de Zwarte - Openneer Kinderen en kleinkinderen Woudenberg, december 2021 COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V. 088-013 99 99 O www.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Kinderen en kleinkinderen Biervliet, december 2021 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het moeilijke verlies van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 138