Marinus Catharinus van Iwaarden J? J? Jf 18 FAMILIEBERI Marinus Levinus de Reu Ria (^asi/ ^ofiAmayv Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, trotse opa en grote opa Lid in de Orde van Oranje-Nassau Eervolle onderscheiding van de Belgische judo bond weduwnaar van Lien Butler Wolphaartsdijk, 22 augustus 1931 Oostburg, 29 november 2021 Speciaal woord van dank voor de liefdevolle en respectvolle zorg aan alle medewerkers van ZorgSaam De Stelle. Hannie Patrick Stephan Heieen Luca Mare Jambootje 42» Ben Christel Bootstraat 8A, 4527 AN Aardenburg. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Biervliet, 10 juli 1928 Jouw kaars is gedoofd, maar je eeuwig lichtje blijft schijnen. Jij bent overal waar wij zijn. Tilly Emmy t Eduard Beppie Jean-Pierre Robin Eline Nica, Rosie Jan Jan Marion Stefan Esmée Jesse Westlandstraat 4,4511 XX Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Tot de drempel van het leven naar het eeuwig bestaan zijn we in alle liefde met je meegelopen. Lieve pa, je mag daar zijn. We vertrouwen je toe aan onze geliefden die je zijn voorgegaan in eeuwig licht en liefde. echtgenoot van Tilly Geernaert Breskens, 1 december 2021 Bedroefd en dankbaar voor al het goede waarmee ze ons omringd heeft, nemen wij afscheid van onze lieve Maria Margaretha Boeding-Aernoudts weduwe van Arthur Boeding eerder weduwe van Maurice Wijffels Sluis, 29 maart 1923 t Sluis, 1 december 2021 Ben en Jolien Boeding-Poleé Florine en Jelle, Julie Philip Paul en Maijoeska Boeding-Ponsioen Mare Monique Boeding Fay Clint Roel en Rosa, Ella Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert o.v.v. mevrouw M.M. Boeding-Aernoudts Johan van Dalestraat 17, 4524 BW Sluis Kun je mij wel horen Kun je mij nu zien Als ik zacht je handen streel Voel je me misschien Kun je ze ruiken De rozen die hier staan Als je ogen open zijn Kijkje mij dan aan Ga maar vast vooruit Wees maar niet bang Ga maar liefste, ga maar vast Je ligt hier al zolang Ga maar vast vooruit Dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, maar verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, pa, schoonpa en opa 11-8-1941 Tubbergen - 01-12-2021 Zaamslag Cornells Jacobus de Jonge Kees echtgenoot van Elizabeth Antoinette Cambier Elly, Marco, Willemijn en Thor nemen afscheid van Kees in het crematorium. Daama herdenken we Kees in besloten kring. Correspondentieadres: Narcissenlaan 1,4542 BS Hoek Onze dank gaat uit naar het Thuiszorg team in Hoek en het team van de Molenhof, Hoge Heule in Zaamslag voor alle aandacht en zorg die ze Kees hebben gegeven. Bedroefd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Anna de Zwarte Beernem, 12 oktober 1928 Terneuzen, 30 november 2021 Annaf Ronnie en Martine Mia en Willy Werner en Ina Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Waterviolier 14 4533 RB Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verdriet hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze vriend Cees Hage We zullen hem missen Kees en Tineke Veerhoek- Deurloo ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 137