ara 'atseman aria oaiKer Jf ara ^Catseman - &/(oe(Jter Marius Alblas J? EN 17 Ria Blaakman - Doppegieter Maria Gerarda Picavet-Compiet Kees van Genderen OVERLEDEN Ria Blaakman - Doppegieter Nooit meer hier, maar altijd bij ons Ria Blaakman Doppegieter Tim, Ellen en Krista Moeders gaan, maar sterven niet. Na een moeilijke laatste periode in haar leven is overleden mijn zorgzame moeder. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven. weduwe van J.P. Catseman Breskens, 16 december 1932 Oostburg, 28 november 2021 Breskens: Magda Piet Liza# Familie Catseman Familie Kosten Correspondentieadres: De Hullustraat 10 4511 BH Breskens De afscheidsdienstzal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Wij wensen Magda alle sterkte toe met dit verhes. Sint Kruis: Jaantje Catseman - Dreve Breskens: Rina Catseman - van Hee Neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in de "Maxima" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame pa, schoonpa en opa weduwnaar sinds 30 -11 - 2006 van Gloria Ulveling *09 - 03-1940 j-02- 12-2021 Gorinchem Terneuzen Debby en Giacomo Celesta en Bas, Lennon Caitlin Lody en Veronique Kimberley en Bas, Jayden Jill Kevin en Wietske, Jason Randy en Ilonka Joyce en Martijn, Gino Dewi Sharry en Peter Glenn Terneuzen, 2 december 2021. Corr. adres: Baljuwstraat 7 4551 TG Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 8 december om 11.00 uur, en kunt u volgen via: www.degeslooteneboom.nl/online-livedienst— condoleanceregister hier kunt u ook het condoleanceregister tekenen. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben te Terneuzen. Annie Lensen ZV ZATERDAG 4 DECEMBER 2021 Verdrietig, maar ook dankbaar en met mooie, liefdevolle herinneringen, laten wij u weten dat plotseling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Uit ons leven gegrepen, maar niet uit ons hart. We zullen haar altijd missen. weduwe van Marcel Blaakman f Oostburg, t Terneuzen, 17 september 1946 1 december 2021 Hulst: Angelo en Dominique Michaël, Laura, Niels Leiden: Martin en Marjolein Jonas, Simeon Brussel: Steven Correspondentieadres: Livingstonestraat 16,4562 BA Hulst Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als veel je wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is Na een werkzaam en voltooid leven hebben wij verdrietig afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en lieve oma. Haar liefde en zorgzaamheid hebben bij velen een fijne herinnering achtergelaten. Met dankbaarheid sluiten wij haar in ons hart. weduwe van Gerardus Gilles Picavet Hontenisse, 12 februari 1930 Nieuwkerken: St. Jansteen: St. Jansteen: Heikant: t Kloosterzande, 26 november 2021 Henny en Gudrun Picavet-Keirsebilck Roger en Fabiola Picavet-Van Maercke Marina en Renique Pieters-Picavet William en Jeanine Picavet-Wauters Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Pieters-Picavet, Maximiliaanstraat 1,4564 EN Sint-Jansteen Volgens de wens van ma heeft de uitvaartdienst en de begrafenis in besloten familiekring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan dokter Van Zwieten en aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben in Huize Antonius te Kloosterzande Watje in je hart bewaart raak je nooit meer kwijt. Onze lieve zus, schoonzus en tante. weduwe van Marcel Blaakman. Aalsmeer: Ina en Piet Hensen-Doppegieter Breskens: Anny en Walter Goossen-Doppegieter Neven en nichten Breskens, 1 december 2021 Terneuzen, 11 november 1958 Zijn uitvaart heeft donderdag 2 december in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling Vliedberg, Verpleeghuis Cornelia in Zierikzee. Mijn ogen vertellen mijn gedachten Mijn daden duiden wat ik bedoel Morgen vind ik misschien de woorden Dan zal ik zeggen wat ik voel Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij' achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vader, schoonvader en onze opa t Zierikzee, 25 november 2021 Nooit meer hier, maar altijd bij ons.... Wij wensen Kees, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Jaap Kitty Rowdy t Wendy Björn Correspondentieadres: Visartstraat 31, 4541 BA Michella Kurt Giovanni, Alyssia Cynthia Tim Ernesto

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 136