16 Winny Delzenne-Versprille Gust Dobbelaar Lein Maranus Neeltje Reijm-Boeren OVERLEDEN Annie Lensen-Jonkman Hendrik Pieter Cijsouw - Henk - 29-6-1929 - 29-11-2021 Na een mooi en op het laatst niet altijd gemakkelijk leven, is korte tijd na haar man overleden, onze allerliefste moeder en oma weduwe van Cees Delzenne Breskens, 5-10-1933 t Zaamslag, 27-11-2021 Cees en Ingrid Babette en Randy - Lola, Joan Jules en Sanne - Travis, Mayem Maxime en Ricky Ab en Manita Rachel Martine Winanda en Remco Correspondentieadres: Zijpe 2 4535 JL Terneuzen Vanwege de vernieuwde coronamaatregelen voelen wij ons genoodzaakt de crematie in besloten kring plaats te laten vinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de Thuiszorg Saar aan Huis en zorgcentrum 'De Molenhofafdeling Batterie-je, voor alle goede zorgen en aandacht. Jan Pieter Jonkman Na een lang, werkzaam leven in het onderwijs in Nederland en Kameroen en tot het laatst dienstbaar aan zijn geloofsgemeenschap delen wij u mede, dat na een kort ziekbed is overleden onze broer Broeder Ambrosius Gustaaf Joseph George Boschkapelle, 24 juli 1933 Cuijk, 28 november 2021 Vogelwaarde: Familie Dobbelaar De afscheidsdienst vindt in besloten kring plaats. Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe Na een weekend omringd te zijn door zijn familie is na de klanken van het Abba, Vader, in het bijzijn van zijn gezin, vredig heengegaan mijn zorgzame man, onze liefdevolle (schoon)vader en fantastische opa 05-05-1940 Oostkapelle 29-11-2021 Middelburg Gerda Robert en Conny Martin en Ellen Edwin en Loanne en kleinkinderen Veel respect en oprechte dank voor alle zorgverleners van SVRZ locatie Kranesteijn voor de liefdevolle zorg en aandacht in zijn laatste levensfase. Het is mogelijk om nog afscheid van Lein te nemen op donderdag 2 december van 19.00 tot 19.30 uur in het Walchers Uitvaartcentrum, Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburg). In verband met de coronamaatregelen zal de uitvaart in familiekring plaatsvinden. Schriftelijke condoleances kunt u sturen naar: Smallegangenhof 14, 4331 WG Middelburg De heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets Na een leven vol zorg en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Echtgenote van Jaap Reijm Hardinxveld 25 mei 1933 Terneuzen 27 november 2021 Jaap Panera en Adrie Natasja en Jeroen Dennis en Gözde Fred en Esmeralda Laura Britta en Tim Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 103, 4536 GK Terneuzen De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. DONDERDAG 2 DECEMBER 2021 ZV Belangrijk is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze vader en opa weduwnaar van Cock de Jonge 'Lid in de Orde van Oranje Nassau' Hulst: Henny en Joke Cijsouw-Roskam Bas en Martyna AxelIneke en Rudi Crombeen-Cijsouw Martijn Eva en Joris Correspondentieadres: Livingstonestraat 32 4562 BA Hulst De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Altijd samen, nooit alleen onafscheidelijk, altijd één. Je hart was gul, breed en diep bood ruimte aan zovelen. Een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze sterke vader en schoonvader en van onze trotse opa Echtgenoot van Anneke Jonkman - de Groot Terneuzen, 17 juni 1939 t Terneuzen, 27 november 2021 Peter en Linda Miriam en Erwin Klein-en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Alberdingk Thijmstraat 101 4532 CZ Terneuzen De afscheidsdienstzal plaatsvinden in besloten kring. Helpen was je leven voor iedereen stond je klaar dank voor alles wat je hebt gegeven dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar Diepbedroefd, maar intens dankbaar voor wie zij was en wat zij voor ons en vele anderen heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en trotse (over)oma echtgenote van Kees Lensen in de leeftijd van 78 jaar. Kees Lensen Heieen en Frans Robin en Jamie Maikel en Renée - Semm Frans en Angèli Daphne Naomi - Lèvv 30 november 2021 Westsingel 60 4571VG Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zaterdag4 december kunt u van 16.00-16.30 uur afscheid nemen in het mortuarium aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar alle mensen die zorg verleend hebben aan Annie. ptSffBt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55