9 16 Willy Alphonsus Jacobus van Vooren Klazina Lockefeir - Mulder (gilles Jdelmanas van HJingeïden OVERLEDEN - Ina - Tot uw ouderdom toe zal Ik Dezelfde zijn, ja, tot uw grijsheid toe zal Ik u dragen; Ik heb het gedaan en Ik zal u opnemen, Ik zal dragen en redden. Jesaja 464 In dit vertrouwen is, in de leeftijd van 92 jaar, ontslapen onze innig geliefde moeder en oma Henderina Katharina den Hollander - Olijrhook sinds 31 januari 1987 weduwe van Daniël den Hollander Rotterdam, 4 januari 1929 Middelburg, 30 november 2021 We zijn erg verdrietig. We weten dat we altijd in haar gedachten waren en dat ze heel veel voor ons heeft gebeden. Durban (Zuid-Afrika) Daan den Hollander Welly den Hollander - Boschma Paarl (Zuid-Afrika) Daniel en Alice; Nathan, Josh Auckland (Nieuw-Zeeland) Annemarie en Kyle; Zoey Kaapstad (Zuid-Afrika) Steve en Desi Ede Anke Jongeneel - den Hollander Jaap Jongeneel Zutphen Arjen en Jamie Ede Henrieke en Arjan; JeremyToby, Elisa - Joy Varik Eline en Corné Den Helder Rian Baan - den Hollander Wim Baan Veen Peter en Joanne; Fien, Lot Voorburg Nienke en Bas Groningen Johanneke Correspondentieadres: Allendesingel 55, 6716 GM Ede De dienst van Woord en gebed wordt gehouden op D.V. dinsdag 7 december om 13.15 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1, 4335 PA te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De dienst is ook te volgen via het YouTube-kanaal van de Ontmoeting Middelburg, of via www.kerkomroep.nl. De begrafenis is te volgen via www.begrafenisverzorging-poppe.nl Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren van de familie. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht, rust nu maar zacht. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat mijn lieve zorgzame man, onze papa, schoonpapa en trotse opa van ons is heengegaan *Biervliet, 17 januari 1941 tTerneuzen, 27 november 2021 Terneuzen: Martha Den Haag: Peter Antoinette Pjotter Antonella Sijsele: Sandor&Joke Laure Axelle Correspondentieadres: Michiel de Ruijtersingel 30,4535 AX Terneuzen Vanwege de opgelegde beperkingen zal de crematieplechtigheid in kleine kring plaatsvinden. Na een kortstondig maar hevig ziek zijn is, met haar twee zonen aan haar zijde, overleden onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Sinds 3 september 2007 weduwe van Paul Laurentius Lockefeir 19 augustus 1947 f 29 november 2021 Rens en Mandy Robin en Manycia Lisa en Joop Mika Jaycie Jeroen en Sabine Bas Kyra Zus, schoonzus en tante van: Hans en Lanny en kinderen Ineke (in liefdevolle herinnering) Jozien en Senan en kinderen Jaap (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Pepermuntstraat 26,4451 TW Heinkenszand Er is door de coronamaatregelen geen gelegenheid om afscheid te nemen en ons persoonlijk te condoleren. Uw medeleven stellen wij zeer op prijs maar willen deze graag schriftelijk ontvangen op het bovenstaande correspondentieadres. De afscheidsbijeenkomst en de crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Nooit meer hier maar altijd bij ons. Dankbaar, dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man, onze geweldige (schoonjvader, trotse opa en overgroot opa Rotterdam, 17 februari 1946 Vlissingen, 24 november 2021 Wil Janny en Rajko Roy en Anouk Melany en Ramon Dean en Emily Mark en Paula Brian Correspondentie naar: Winkelmanstraat 8 4381TJ Vlissingen Onze bijzondere dank gaat uit naar hetADRZ Goes, longafdeling voor de liefdevolle zorg die hij heeft mogen ontvangen. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. - Geen bezoek aan huis.- Dankbaar dat hij niet lang heeft moeten lijden, maar erg verdrietig om het verlies van onze zwager en oom. Een speciaal en lief mens. Gilles van Wingerden echtgenoot van Willy van Wingerden - Bronke Vlissingen: Gillis t Jenny Bronke Gré Rob Jeannette Ben Wilma Vincent DONDERDAG 2 DECEMBER 2021 PM Nathan in liefdevolle herinnering

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44