J? Piet Dingemanse EN 13 OVERLEDEN Uia/via/ UlatAllda decfóeule/ - de/ ^aanteA/ - Marie - Maria Jakobsen-Pouwelse A.C. Ekelschot - Arnold - A.C. Ekelschot - Arnold - Theo Voet Janna Janne^£' Meyaafid-Ve/i&teMe Verdrietig, maar ook vervuld van trots en mooie herinneringen, laten wij u weten dat, ondanks haar zwakke gezondheid, toch nog onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, ma, oma en oud-omaatje echtgenote van Miel de Beule weduwe sinds 1976 van Piet de Maagt Stoppeldijk, 16 januari 1933 t Kloosterzande, 28 november 2021 Kloosterzande: Miel de Beule Hengstdijk: Rosita en Piet Tom Cindy en Arjan, Lisa, Joost Katwijk: Peter en Theresa Correspondentieadres: Kievitstraat 24, 4585 AJ Hengstdijk Vanwege de huidige regelgeving vindt het afscheid plaats in besloten kring. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. -Rie- Ingrid Maria René Gijsel Lieve Mia Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Dries Dingemanse Jaap en Willy Meulbroek-Dingemanse Nel de Kramer-Dingemanse Ko Dingemanse Corrie Dingemanse-Steketee Alie Dingemanse-Hage Ina Dingemanse-van de Ketterij Sannie Dingemanse-Sinke Neven en nichten Goes, 28 november 2021 Nooit vragend. Nooit klagend. Altijd alles voor zichzelf dragend, Was jij een steun voor velen. Stil ben je van ons heengegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je mij gegeven. Zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Verdrietig, maar met grote bewondering voor haar kracht en moed hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame moeder. We zijn dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend. -Janny,- Sinds 1981 weduwe van Jan Marinus Meijaard Wolphaartsdijk, 28 september 1928 Goes, 28 november 2021 Hans Ionela Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van de revalidatieafdeling van Ter Valcke en van Ter weel AbekindershofF3. Correspondentieadres: Bijsterweg 20,4471 PR Wolphaartsdijk Op donderdag 2 december van 19.00 uur tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid van Janny te nemen en de naaste familie te condoleren in het uitvaartcentrum van Monuta Goes, Scottweg 1.01 in Goes. De uitvaartdienst zal, vanwege de huidige omstandigheden, in besloten kring plaatsvinden. Op een later te bepalen moment wil ik graag, samen met u, het leven van mijn moeder uitgebreid vieren. ZV WOENSDAG 1 DECEMBER 2021 Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn delen wij u mede dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma en overgrootoma sinds 1989 weduwe van Marinus Jakobsen in de leeftijd van 99 jaar. Jan in liefdevolle herinnering en Tannie René en Elise Kim, Justin Bianca en René Maaike, Thomas Iris, Jara Mariska en Eelco Mathijs, Nienke Lenie en Hans Jolanda en Marco Joey en Juul, Stijn en Fleur Jeroen Saskia, Ilse Jannie en Harry Sabina Remco en Sabine Davey, Dylan, Jaxx Onze dank gaat naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle verzorging. Vlissingen, 29 november 2021 Correspondentieadres: Calsstraat 66 4463 XA Goes De uitvaart zal in familiekring plaatsvinden. U kunt de afscheidsdienst op vrijdag 3 december om 12.30 uur online met ons meebeleven via www.kerkomroep.nl (Oost Souburg). Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, zeeloods en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Vlissingen, 29 november 2021 Lood sw ezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 29 november 2021 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven, heb ik met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man Theophiel Petrus Valentijn Hulst, 27 juli 1949 tTerneuzen, 23 november 2021 echtgenoot van Hulst: Ingrid Voet-Gijsel Handelstraat 27,4561VM Hulst Zoals Theo het zelf heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van hem genomen in het crematorium. Nooit meer hier maar voor altijd in ons hart Ina (in liefdevolle herinnering) Rini Ineke Monique Patrick Yarno Marit COLOFON familieberichtenpzc@dpgmedia.nl V, 088-013 99 99 Owww.familieberichten.nl SLUITTODEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 57