Piet Dingemanse Tobias Duinkerke FAMILIEBERICHTEN 11 Piet Dingemanse Arnoldus Cornelis Ekelschot OVERLEDEN Tot ons verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Dries Dingemanse Jaap en Willy Meulbroek-Dingemanse Nel de Kramer-Dingemanse Ko Dingemanse Corrie Dingemanse-Steketee Alie Dingemanse-Hage Ina Dingemanse-van de Ketterij Sannie Dingemanse-Sinke Neven en nichten Goes, 28 november 2021 Steef Hannewijk Enige en Algemene Kennisgeving Hij was zo dankbaar voor alle zorg, erg bescheiden, en altijd ongerust over anderen. Wij zijn erg verdrietig dat onze lieve vader en opa rustig en vredig is ingeslapen en dat verder lijden hem bespaard is gebleven. - Toby - weduwnaar van Antonina Maria Duinkerke-Oele in de leeftijd van 90 jaar. Gert-Jan André Jennifer Erik Mark Erik en Mark genoten van hun bezoek aan opa. Opa 's gezicht lichte helemaal op wanneer hij met zijn kleinkinderen was. We hebben hele gelukkige herinneringen aan onze gezamenlijke vakanties. 28 november 2021 Correspondentieadres: Zwanestraat 39,4451 DX Heinkenszand Onze bijzondere dank voor de liefdevolle verzorging en aandacht door alle verzorgenden, verplegenden en vrijwilligers in SVRZ Woonzorgcentrum Poelwijck. We hebben in besloten kring afscheid genomen van Toby Geertruida de Pundert -Arnold- A.C. Ekelschot -Arnold - A.C. Ekelschot -Arnold - PM WOENSDAG 1 DECEMBER 2021 Na een actief en zorgzaam leven nemen wij afscheid van onze dierbare vader, schoonvader en opa weduwnaar van Lien Dingemanse-Huissen en Anita Dingemanse-Baselaar Domburg, 4 mei 1926 - Goes, 28 november 2021 Jacques Dingemanse en Joyce de Jonge Jacco en Emma, Florence Tjallina en Benny, Genorah, Benja Rien Dingemanse en Jacqueline Midavaine Petra de Regt-Dingemanse en Izaak de Regt Sophie en Mitch Eef en Mathijs, Noor Simon en Aurelia Anna van Saksenlaan 13,4461SH Goes In verband met de coronamaatregelen zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij wensen Ina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Janny en Piet Mathieu en Annemarie Alfred en Samah Gouda, 30 november 2021 Verdrietig hebben we vernomen dat onze geliefde broer, zwager en oom is overleden. "Je kan ier nie bluve..." Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat is overleden onze moeder, schoonmoeder en oma Truus Sinds 5 augustus 1994 weduwe van Martinus Johannes Haerkens t Wolphaartsdijk 28 november 2021 Jan en Truda Martine en Erik, Femke, Jelle Mariska en Robbie Jaap en Yvonne Sonja, Nova, Maes Amy en Niels, Imry en Dieze Roy en Manon, Viggo llma en Hans Martijn en Sophie Steven en Esther, Diese Emmy en Kevin, Yuna Correspondentieadres Garnaetwei 27,4464 BN Goes De uitvaart vindt plaats in besloten kring. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ De Meuleweie in Wolphaartsdijk voor de liefdevolle verzorging. 's Heer Abtskerke 13 augustus 1927 Driewegen Goes Goes Hij is niet meer waar hij was maar altijd waar wij zijn. Verdrietig delen wij jullie mede dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 76 jaar. Carla Ekelschot Martijn en Karin Otto en Cathalijne Joes Pippijne Dillis Vlissingen, 27 november 2021 Rossinilaan 30 4384 MA Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega, zeeloods en lid van onze vereniging Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter C.P. Gerritse, secretaris Vlissingen, 29 november 2021 Loodswezen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.B.P. Jaburg, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 29 november 2021

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43