Simonse scoort veel en vooral in Heinkenszand Dampropagandist Van 't Hof overleden ZEELAND 11 van de jeugdcommissie, is druk bezig met het maken van trai ningsschema's voor de jeugd. „Vandaag gaat de eerste groep jeugdleden de zaal in om te trai nen.'' ,,We hebben toestemming om overdag van 15 tot 17 uur gebruik te maken van de sporthal. Voor de jongste jeugd is dit natuurlijk goed te doen, voor middelbare scholieren wordt het al lastiger. Toch hebben we een schema kunnen maken, waardoor ieder een één keer in de week kan trai nen. De grootste uitdaging zit hem vooral bij de trainers, die overdag gewoon moeten wer ken.'' Op het moment van schrij ven is nog niet duidelijk welk standpunt de korfbalbond in neemt als het gaat om de compe tities. Mocht de beslissing nega tief uitvallen, ligt plan B echter al klaar bij TOP. ,,Voor de jeugd gaan we dan een alternatief pro gramma op de zaterdagen bren gen. Bij de senioren moet je je so wieso afvragen of het wel verant- woord is om competitie te spelen als je niet kunt trainen.'' ,,We zijn al wel bezig om te kij ken naar oefenwedstrijden voor de senioren. Leuk is het natuur lijk allemaal niet, maar we heb ben ons er maar bij neer te leg gen. Ik hoop vooral dat de maatre- Ik hoop vooral dat de maatregelen op den duur geen invloed gaan hebben op het ledenaantal gelen op den duur geen invloed gaan hebben op het ledenaantal. Tot dusverre zitten we stabiel op zo'n 365 leden, maar het is de vraag of corona dit op de lange termijn zal doen dalen.'' Er zijn ook sporten die 'gewoon' kunnen doordraaien. Sporten waarbij trainen individueel kan. De biljarters gaan bijvoorbeeld verder door de tijden aan te pas sen. De eredivisie driebanden met Dallinga.com uit Sluiskil be gint een uurtje eerder dan nor maal (12.00 uur in plaats van 13.00 uur). De schakers richten zich op een online vervolg. En ook de paardensport hoeft zich alleen te houden aan een einde om 17.00 uur. Ook de topsporters zouden door mogen, zoals de zaalvoetbal lers van Groene Ster Vlissingen en de rugbyers van Oemoeme- noe. Ze spelen immers op het hoogste niveau van Nederland en mogen daarom onder de nieuwe coronaregels zelfs trainen. Het doorgaan hangt echter wel af van de vraag of de bonden die compe tities wil laten doorgaan. En eventueel hoe. Vragen, vragen en nog eens vragen Als de competitie voor dit kalen derjaar klaar is, kan Luctor Hein- kenszand met een opgewekt ge moed terugkijken. De ambitieuze club is koploper in de derde klasse en scoort alsof het een lieve lust is. Vooral in thuiswedstrijden schiet de ploeg met scherp. In de zeven of ficiële thuisduels van dit seizoen, werd zaterdag voor de vijfde keer een 8+-score gehaald. GPC Vlissingen was de klos op het kunstgras in Heinkenszand. Het werd 9-2. Halverwege stond het al 4-1 door onder meer drie goals van Simonse. Het betekende zijn derde hattrick van het seizoen. Op merkelijk detail: van zijn laatste 25 doelpunten in de competitie maakte Simonse er 24 op eigen veld. Bij Luctor Heinkenszand hoeft Simonse echter niet alleen voor de doelpunten te zorgen. Hij is im mers samen met ploegmaat Kevin van Iersel met 13 doelpunten de eer ste achtervolger van Schalkwijk. Van Iersel scoorde zaterdag twee keer tegen GPC Vlissingen. Hij ver deelt zijn scores iets gelijkmatiger dan Simonse: hij scoorde vier keer op vreemde bodem. Derde keer vier goals Achter het leidende trio schoof Luuk van Vossen van MZC'11 in het klassement op naar de vijfde plaats. Eén punt achter hem staat Thomas van Dijke van Wemeldinge. Hij scoorde zaterdag vier keer tegen Apollo'69. Het was de derde keer dit seizoen dat Van Dijke vier keer scoorde in één wedstrijd. Hij is de productiefste speler op de Zeeuwse velden. Topscorer mZc'11 GOES Afgelopen vrijdag is in Goes de bekende Zeeuwse dam- propagandist Izak op 't Hof over leden. Gedurende vele jaren was hij actief in bestuurlijke functies in de damwereld. Zo was hij wedstrijdleider van de Provinci ale Zeeuwse Dambond en be kleedde hij diverse bestuurs functies bij zijn vereniging PWG 's-Gravenpolder. Op 't Hof was ook jarenlang als arbiter actief, zowel in de natio- nale competitie als bij grote toer nooien zoals het sterk bezette Hiltex Open in Goes. In het dorpshuis van 's-Gravenpolder organiseerde hij jaarlijks grote toernooien zoals het Vierlinden- toernooi en het Oudejaarstoer- nooi. Izak op 't Hof, die lid was in de orde van Oranje-Nassau en lid van verdienste van de Konink lijke Nederlandse Dambond, is 88 jaar geworden. bij v/V Terneuzen Welkom Sporinnrl- De Vliege dinsdag 30 november 2021 GO Bianca de Meyer (rechtsachter) draait het hek bij VV Terneuzen op slot, de spelers en speelsters gaan tegen 17.00 uur na de training naar huis. foto kelly thans -Ria de Ridder (TOP) (Met medewerking van Peter van Kouteren, Bas Dingenouts en Daniël Wissel) - -i-.: In het Omnium in Goes wordt onder meer getafeltennist. Ook dat kan nu alleen tot 17.00 uur 's mid dags. ARCHIEFFOTO JOHAN VAN DER HEIJDEN Met een half puntje voorsprong gaat Steve Schalkwijk (Hoek) als koploper van het PZC-top- scorersklassement waarschijn lijk de winterstop in. Waarschijn lijk, want de competitie is nog niet officieel afgeblazen voor 2021. Martijn Simonse en Kevin van lersel hijgen namens Luctor Heinkenszand in de nek van Schalkwijk. Rudy Boogert Vlissingen club Hoek Steve Schalkwijk 3e div Martijn Simonse Luctor Heinkenszand 3A zat Kevin van Iersel Luctor Heinkenszand 3A zat 1,5 19,5 Xander van der Poel Luuk van Vossen Yerseke 2E zat 2E zat Thomas van Dijke aHvmwwnm 1 Bas van der Wel Claude de Smit v Wemeldinge 4A zat 15 2E zat I 7 2E zat 7 Oostkapelle/Domburg sSv'65 Jasper Gunter WHS awiwi! «r.w SKNWK 3B zat Jarno van Nieuwenhuize Lodewijk van Keeken 4B zat 4A zon Rik Impens Josimar Pattinama Guus de Leeuw Luc Strating Hakan Basagac 3e div Walcheren Yerseke Bevelanders Terneuzen 2E zat 2E zat 3A zat 3A zon Wesley Steijaert 4A zon Welkom Sportpark {te Vliegende Hdl V,V, Terneuzen ZuHJerparWaanï *<32L5TefiwuïeiV finMnrtk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 43