Adriaan Pieterse -r S* COLOFON Familieberichten 9 Oma Hofmeijer Wat je in je hart bewaard, Raak je nooit meer kwijt. V Bedroefd dat ze nu niet meer bij ons is, maar dankbaar dat we zo lang een lieve en betrokken oma hebben gehad. We zullen haar missen. Marlinde en Jan Willem Bas Jouw plaats in de kantine is nu leeg... Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aad Schenk Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie, die wij veel sterkte toewensen met dit verlies. Directie en personeel Maritiem Service Yerseke BV Adrianus Fransiscus Hout Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat is overleden Middelburg 19 januari 1933 Middelburg 25 november 2021 Partner van Winny Roode Ellen en Nic, Jan OPA VAN Maarten, Mirte, Anne, Gideon, Janna, Judith, Laura, Jonne en Fenna De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Nadorstweg 24,4333AN Middelburg DANKBETUIGING Terima kasih Bedankt 'Selamat di tangan Jesus' Wilhelmina Pentury-Purimahua (Tante Wil) Wilhelmina Pentury-Purimahua (Tante Wil) DE GOESE T GOLF Jan Pijpelink Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV MAANDAG 29 NOVEMBER 2021 Geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Familie Bakker-Mol Familie Mol-Janssen VADER EN SCHOONVADER VAN Miranda en Adriaan, Marianne en Anton, OVERGROOTVADER VAN Fedde, Thijs, Charlotte en Lucy Bersama ini, kami mengutjapkan terima kasih jang sebesar besarnja, kepada saudara/saudari jang sudah memberi dukungan baik sampaikan kepada kami, sejak Ibu, mama mantu, oma, ojang, kakak, ipar, tante dan mama serani jang kami kasihi, dipanggil pulang ke Rumah Bapa di Sorga, Kami tidak bisa berterima kasih secara pribadi, tapi kami bisa berterima kasih dalam doa. Semoga Tuhan membalas segala kebaikan basudaru semua. Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele vormen van medeleven die u ons heeft getoond sinds het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus, schoonzus, tante en peetmoeder. Wij kunnen u niet persoonlijk bedanken, maar wel in gebed. Moge de Heer uw goedheid belonen. Familie Pentury-Purimahua, Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ambon/Halong, Seruawan, Samasuru, Jakarta Middelburg november 2021 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan is jaren bedrijfslid bij De Goese Golf geweest en was een actieve golfer. Zijn spontane medewerking aan de Kika Golfdag zullen we niet vergeten. We zullen zijn enthousiasme en vriendelijke lach missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Jannemieke de Visser en medewerkers De Goese Golf Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 54