4 J? 8 fllar-ia Sara Slitda iB utwi-^Eembeti Louisa Celina Mariman - Puijenbroek Arianne Karreman - Moerland OVERLEDEN Mia Opgewekt en zorgzaam nooit klagend, altijd dragend moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment... Bedroefd en diep geschokt zijn wij na het plotseling overlijden van Mia, moeder en schoonmoeder van onze vrienden Mark en Joyce Mia Snoep Wij wensen Riny, Mark, Joyce, Jürgen, Monique en Melissa heel veel sterkte toe Elmar en Eveline Menno en Sandy Onno en Nicole en kinderen Dag lieve Mia Wij zijn bedroefd maar treuren niet. Geestelijk ben je tot het einde bij ons gebleven een voorbeeld heb je ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan, ma, oma en overgrootmoeder je hebt het goed gedaan. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving, overleden onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Burm 16-9-1924 t 26-11-2021 Finy en René de Houck-Burm Marlies Burm Roos en Miel Ferket-Burm Eugène en Anneke Burm-de Nijs Illy en Tonny Vermaire-Burm Peter Burm en Kitty Rutten klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: uitvaartverzorging de Ridder tav. mevr. Burm-Lemsen Hughersluys 37, 4536 HM Terneuzen Woensdag 1 december is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wies Yerseke, Kapelle, 31 juli 1966 25 november 2021 Condoleren alleen schriftelijk. Wij willen Allévo en huisartsenpraktijk Bruëlis, met in het bijzonder de praktijkverpleegkundige, danken voor alle goede zorgen. Altijd samen, nooit alleen, onafscheidelijk, altijd één. Vijf dagen na het overlijden van Izaak moesten wij nu afscheid nemen van onze schoonzus en tante Elfriede Verkruijsse-Jansen *26-06-1930 t25-11-2021 Jo Verkruijsse (in herinnering) Jannie Verkruijsse-Soede Bram Verkruijsse Janneke Verkruijsse-Riemens Anna Riemens-Verkruijsse Machiel Riemens (in herinnering) Jan Verkruijsse (in herinnering) Lieneke Verkruijsse-de Koeijer Neven en nichten Correspondentieadres: Jan Bulthuisstraat 12, 1191 EM Ouderkerk aan de Amstel Kornelia Bosschaart - Louws Korry MAANDAG 29 NOVEMBER 2021 ZV Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad, samen goed, samen verdrieten samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en mijn omi echtgenote van Riny Snoep Schoondijke, 14 augustus 1950 tTerneuzen, 25 november 2021 Breskens: Riny Breskens: Jürgen en Monique Melissa en Giancarlo IJzendijke: Mark en Joyce Wij nemen in besloten kring afscheid van Mia. Correspondentieadres: J.F. deMillianostraat73,4511 HK Breskens Voor altijd in ons hart. Jan en Betty Nicky en Renee Bram en Michelle Railey Na een leven van liefde en zorg voor velen, is overleden mijn lieve moeder en trotse oma weduwe van Willy Alfons Jerome Mariman Hoofdplaat, 23 april 1938 IJzendijke, 24 november 2021 Speciaal woord van dank aan afdeling Sprang van ZorgSaam Emmaus te IJzendijke. Carlos Ricardo en overige familie Correspondentieadres: Dr. Huizingastraatl4 4507 AB Schoondijke De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel pijn in ons hart, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Echtgenote van Peter Karreman Peter Alma Nicky Ice Dex Davy Melissa Luna Daan Lindy Koen Dion Klaproos 5, 4421MA Kapelle De afscheidsdienst van Arianne zal plaatsvinden in besloten kring op woensdag 1 december 2021. Aansluitend is er rond 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Arianne bij de algemene begraafplaats te Yerseke. Na een oneerlijke strijd vol wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Zoutelande, 5 april 1941 t Oost-Souburg, 25 november 2021 Weduwe van Geeraard Bosschaart Annemarie Mark en Ellie (in liefdevolle herinnering) Mickey en Nadjesda Roy en Zoë Dinsdag 30 november van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van onze mama in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie vindt woensdag in besloten kring plaats. Correspondentieadres: F. Leenhoutsdwarsstraat 8 4388 NC Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 53