Y< Laatste woorden van afscheid dpg'1, 10 DANKBETUIGING Terima kasih Bedankt "Selamat di tangan Jesus" Wilhelmina Pentury-Purimahua (Tante Wil) Wilhelmina Pentury-Purimahua (Tante Wil) COLOFON Familieberichten Op familieberichten.nl stel je eenvoudig en snel een rouwbericht samen. Dit kun je plaatsen in een dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten MAANDAG 29 NOVEMBER 2021 PM Ji1' Bersama ini, kami mengutjapkan terima kasih jang sebesar besarnja, kepada saudara/saudari jang sudah memberi dukungan baik sampaikan kepada kami, sejak Ibu, mama mantu, oma, ojang, kakak, ipar, tante dan mama serani jang kami kasihi, dipanggil pulang ke Rumah Ba pa di Sorga, Kami tidak bisa berterima kasih secara pribadi, tapi kami bisa berterima kasih dalam doa. Semoga Tuhan membalas segala kebaikan basudaru semua. Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele vormen van medeleven die u ons heeft getoond sinds het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, zus, schoonzus, tante en peetmoeder, Wij kunnen u niet persoonlijk bedanken, maar wel in gebed. Moge de Heer uw goedheid belonen. Familie Pentury-Purimahua, Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ambon/Halong, Seruawan, Samasuru, Jakarta Middelburg november 2021 Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. H familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl pzc.nl/familieberichten Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 30