J? Johannes Theune -Jo- Jo Theune 9 I O" Mooi is het zonlicht dat schijnt voor ons allen De Heer is mijn Herder. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, trotse en belangstellende opa 12 augustus 1933 Westkapelle 26 november 2021 W. Theune-van Rooijen Bram en Angelique Elmarye Maurice Jelmer en Hanneke Bailey André en Jay Iris Jan en Ellen Mila Lisan Ard en Marieke Matthijs Sander Liva Utrechtsestraat 1 4361 AM Westkapelle De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 2 december omstreeks 14.00 uur op de begraafplaats aan de Kerkeweg te Westkapelle. Vrij plotseling is overleden op 88-jarige leeftijd onze zwager Bergen op Zoom: Huib van Rooijen Wilma Slaghuis Middelburg: Piet van Rooijen Jacqueline van Rooij en-Bakker Neven en nichten Na een fijne vriendschap van vele jaren is overleden Jo Theune Fien en Marie van Peene-Maas Kinderen Tot ons verdriet is overleden onze geliefde zwager Jan Wijkhuijs Leunis en Nelly Kees en Wilna Tiny en Henk Jo Ella Neven en Nichten Wij wensen Annie veel sterkte Jan Wijkhuijs Jan Wijkhuijs Jo Theune Jan Wijkhuijs Opgewekt en zorgzaam nooit klagend, altijd dragend moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment... Bedroefd en diep geschokt zijn wij na het plotseling overlijden van Mia, moeder en schoonmoeder van onze vrienden Mark en Joyce Mia Snoep Wij wensen Riny, Mark, Joyce, Jürgen, Monique en Melissa heel veel sterkte toe Elmar en Eveline Menno en Sandy Onno en Nicole en kinderen Jan Wijkhuijs Jouw plaats in de kantine is nu leeg... Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Aad Schenk Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie, die wij veel sterkte toewensen met dit verhes. Directie en personeel Maritiem Service Yerseke BV DE - GOESE T GOLF Jan Pijpelink PM MAANDAG 29 NOVEMBER 2021 Oorverdovend stil Met veel verdriet, vervuld van mooie herinneringen, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve en altijd optimistische partner en onze broer en oom 7 juni 1957 t 26 november 2021 Annie Dingemanse Ineke Wijkhuijs Peter Wijkhuijs Geert en Charlotte, Joep Lisette en Tom Vlissingsestraat 6, 4371 RC Koudekerke Correspondentieadres: De Ruyterstraat 19 4371 BA Koudekerke De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Bewonderingswaardig was zijn levenskracht. Nu is zachtjes van ons heengegaan onze oom Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend en buurman. Wij wensen Mien, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Westkapelle: Ina Boogaard Yvonne Cijsouw Peter en Anna de Muijnck Adri en Matty Peene Nelly de Ruijter Piet en Hennie van Sighem Theo en Joke Verduijn Geert en Charlotte, Joep Lisette en Tom Verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van We wensen Annie en de verdere familie veel sterkte met dit grote verlies Mandy, Danique en Rowan Lia en Piet Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alle jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken, nemen wij afscheid van onze oud-werkgever Onze gedachten en medeleven zijn bij Annie, Ineke, Peter, Geert en Lisette. We zullen je missen! Alle medewerkers en oud-medewerkers van Walcheren Elektrotechniek B.V. WALCHEREN ELEKTROTECHNIEK bv In verband met het overlijden van Jan zal ons bedrijf woensdag 1 december de gehele dag gesloten zijn. T Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan is jaren bedrijfslid bij De Goese Golf geweest en was een actieve golfer. Zijn spontane medewerking aan de Kika Golfdag zullen we niet vergeten. We zullen zijn enthousiasme en vriendelijke lach missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Jannemieke de Visser en medewerkers De Goese Golf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 29