Adriaan Pieterse 3fi(da iB P Oma Hofmeijer Johanna de Klerk-den Boeft 8 Izaak op 't Hof Arianne Karreman - Moerland Arianne Karreman - Moerland OVERLEDEN Kornelia Bosschaart - Louws Korry Wij zijn bedroefd maar treuren niet. Geestelijk ben je tot het einde bij ons gebleven een voorbeeld heb je ons meegegeven. Warme en dankbare herinneringen blijven bestaan, ma, oma en overgrootmoeder je hebt het goed gedaan. Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving, overleden onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder ft 16-9-1924 weduwe van Jan Burm 126-11-2021 Finy en René de Houck-Burm Marlies Burm Roos en Miel Ferket-Burm Eugène en Anneke Burm-de Nijs Illy en Tonny Vermaire-Burm Peter Burm en Kitty Rutten klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: uitvaartverzorging de Ridder tav. mevr. Burm-Lemsen Hughersluys 37, 4536 HM Terneuzen Woensdag 1 december is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wat je in je hart bewaard, Raak je nooit meer kwijt. V Bedroefd dat ze nu niet meer bij ons is, maar dankbaar dat we zo lang een lieve en betrokken oma hebben gehad. We zullen haar missen. Marlinde en Jan Willem Bas Adrianus Fransiscus Hout Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat is overleden Middelburg 19 januari 1933 Middelburg 25 november 2021 Partner van Winny Roode VADER EN SCHOONVADER VAN Miranda en Adriaan, Marianne en Anton, Ellen en Nic, Jan OPA VAN Maarten, Mirte, Anne, Gideon, Janna, Judith, Laura, Jonne en Fenna OVERGROOTVADER VAN Fedde, Thijs, Charlotte en Lucy De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Nadorstweg 24,4333AN Middelburg In liefde losgelaten Tot het laatste toe vol wilskracht heeft ze net haar 90ste veijaardag niet meer mogen halen. Het kaarsje was op en we zullen allemaal onze moeder, schoonmoeder, oma en oma Hollande missen. sinds 20 december 2017 weduwe van Izaak de Klerk Sint Laurens, 6 december 1931 t Goes, 25 november 2021 Heurtevent, Frankrijk: Magda en Fons van Dartel-de Klerk Middelburg: Peter de Klerk f Middelburg: Hans en Ellie de Klerk Luxemburg: Christian en Myriam van Dartel Compiègne, Frankrijk: Véronique en Emmanuel Sfeir Saint Germain de Livet, Frankrijk: Caroline en Pierre Batard en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom team centrum en ADRZ afdeling cardiologie voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 250 4335 JH Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. MAANDAG 29 NOVEMBER 2021 PM Na een oneerlijke strijd vol wilskracht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Zoutelande, 5 april 1941 t Oost-Souburg, 25 november 2021 Weduwe van Geeraard Bosschaart Annemarie Mark en Ellie (in liefdevolle herinnering) Mickey en Nadjesda Roy en Zoë Dinsdag 30 november van 19.00 tot 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van onze mama in uitvaartcentrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematie vindt woensdag in besloten kring plaats. Correspondentieadres: F. Leenhoutsdwarsstraat 8 4388 NC Oost-Souburg "Zijn passie was dammen" Wij zijn verdrietig om het overlijden van mijn broer, onze zwager en oom Kapelle, 2 april 1933 Goes 26 november 2021 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Lid van verdienste K.N.D.B. Biddinghuizen C. op 't Hof - Blok Nieuwerkerk J.J. op 't Hof - Krabbe Kapelle M. op 't Hof - Krijger Rilland M.M. op't Hof neven en nichten en allen die ons zijn voorgegaan Correspondentieadres: Kerkring 3,4444 AB 's-Heer Abtskerke Veel respect en oprechte dank aan allen van Ter Weel afd. MooijeStaak2 voor hun liefdevolle zorg en aandacht Er is gelegenheid om van Izaak afscheid te nemen op dinsdag 30 november van 16.30 tot 17.00 uur in stiltehuis Peter Butler, Kitskinderseweg 1 te Kapelle (gelegen op de begraafplaats). De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 3 december om 13.00 uur in de Vredeskerk, ds. W.H. v.d. Vegtplein 2 te Goes. Vanaf 12.30 uur is er gelegenheid tot condoleren. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden te 's-Gravenpolder. Geen bloemen Geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van onze zwager en oom Familie Bakker-Mol Familie Mol-Janssen Met veel pijn in ons hart, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Echtgenote van Peter Karreman Yerseke, Kapelle, 31 juli 1966 25 november 2021 Peter Alma Nicky Ice Dex Davy Melissa Luna Daan Lindy Koen Dion Klaproos 5, 4421MA Kapelle De afscheidsdienst van Arianne zal plaatsvinden in besloten kring op woensdag 1 december 2021. Aansluitend is er rond 10.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Arianne bij de algemene begraafplaats te Yerseke. Condoleren alleen schriftelijk. Wij willen Allévo en huisartsenpraktijk Bruëlis, met in het bijzonder de praktijkverpleegkundige, danken voor alle goede zorgen. Met veel verdriet in ons hart moeten wij na een moedige strijd afscheid nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Nic Marina Moerland Jeroen Eva Ramon Martijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28