Vetpercentage en karakter hangen toch niet samen? Als een wonder Voor de likes Me-time voor jou 'Probeer 's een dikke vrouw.' DE HORT OP Musea voor je Insta Dat schreef een meneer mij, genaamd Dick, maar dat zal toeval zijn geweest. Hij bedoelde het als wijze raad, welgemeend, vol overtuiging. Er komen veel adviezen mijn kant op, ik schijn over te komen als een stakker die wel wat ondersteuning kan gebruiken. Ik moet 'niet zo tobben altijd' en 'minder met seks bezig' zijn. Moet 'niet zo zelfingenomen' zijn en 'hé, gewoon lekker genieten'. Maar Dick had het licht gezien en wilde dat delen: de dikke vrouw nam zijn twijfels weg. 'Alles was mis in mijn relaties. Ik wist niet op welk type ik viel. Toen raakte ik in bed met een heel dikke vrouw. Goed hoor!' schrijft hij. Daarna vond hij een site waar weldoorvoede vrouwen en mannen zich aanboden voor een date met een liefeebber. Zulke vrouwen waren, in Dicks ondervinding, niet alleen guller en gretiger in bed, maar ook socialer en flexibeler in de omgang. Hij woonde nu samen met een flink uitgedijde dame die hij in de supermarkt tegen het lijf was gelopen. Nog nooit had hij zulke goede gesprekken gevoerd. 'Probeer het maar,' besloot Dick. Nu heb ik vrij veel denkbeelden die nauwelijks woke en correct zijn, toch geloof ik niet dat vetpercentage en karakter samenhangen. Net zomin als huidskleur en libido. Of de hoogte van het voorhoofd en aanleg voor criminaliteit. Daarnaast vermoed ik dat Dick al een bepaalde sluimerende voorkeur gehad moet hebben. Dat mailde ik hem terug. 'Zo zit het niet,' luidde het antwoord. Het was geen 'seksuele voorkeur', het was voor een man het enig denkbare. 'Waar denk jij dan dat je op valt?' Daar viel ik stil. Soms wordt dat gevraagd, zoals ook toen een mevrouw me benaderde die beroepshalve iets met koppelen deed. 'Type Sylvana Simons, is dat iets?' Niet dat het interessant is voor wie dan ook, maar verdomd, waar val ik opGeen idee, nog steeds niet. Dacht ik dat blond de voorkeur had, trouwde ik met een brunette. Was ik uit op een zachtmoedige partner, kwam ik weer uit bij een haaibaai. Ik val nergens op, of overal op. Dan Dicks advies maar eens navolgen. MEZZA 11 Tïi; Alsof alle fotogenieke settings met spiegels, confetti, glitters, speeltuinen en ballenbakken nog niet genoeg zijn, hebben ze bij Wondr Experience in Amsterdam ook een geweldige bonte beach bar. wondrexperience.com, pinkbeach.nl in LikeLand in het Brabantse Best kun je los met je camera in kleurrijke of ronduit bizarre ruimtes. En als je het nog een beetje moet leren, is er ook een workshop smartphonefotografie te volgen. geopend t/m 9 januari 2022, likeland.nl In het Youseum ben je, aldus de makers, zélf de grootste attractie. Op zowel de locatie in Amsterdam als die in Leidschen- dam vind je liefst dertig settings om heel veel selfies te maken - of je kinderen eindeloos op de foto te zetten. Youseum.nl Egbert Jan Riethof (67) is journalist, dwarsdenker, ex-leraar, ex-minnaar en vader.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 91