Louw en Mina Verton-Kooijman Robbert Karelse Leentje Schop-Witte Lenie 16 Vincent van Belle m JUBILEUM OVERLEDEN 60 JAAR GETROUWD Jozina van Wallenburg - de Jager jïy-r Zaterdag 14 november waren onze lieve ouders en grootouders Met veel dankbaarheid hebben we dit met de familie gevierd. We hopen op nog vele goede en gezegende jaren met elkaar. Kinderen en kleinkinderen Verton Hoge Molenstraat 24 4301 KC Zierikzee o <£j( In de hoop dat het met jou beter zou gaan, ben jij helaas van ons weggegaan. Je bent nooit alleen geweest en dat zul je nooit zijn. Gestopt is nu je pijn. In ons hart blijf je altijd, rust zacht lieve Vin Vlissingen, t Oost-Souburg, 17 januari 1990 22 november 2021 Linda Janse Alvin van Belle Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 273 4336 EL Middelburg Zondag 28 november van 14.00 tot 15.00 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Vincent in uitvaart centrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Donderdag 2 december om 14.00 uur vindt de uitvaart- bijeenkomst plaats in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. In de verte staar ik, Luisterend naar de wind, ik zie de takken bewegen. Voor mijn gevoel staat alles stil. Jij, mijn lieve knappe Vincent bent er niet meer. Had ik maar dit... Had ik maar dat... Ik weet het niet... Ik weet wel dat ik je heel erg mis. Ik hou van je! Kus, Monique Ps. 48 6 (berijmd) Met verdriet en verslagenheid ontvingen wij het bericht dat na een kortstondige, ernstige ziekte plotseling zijn overleden onze geliefde (schoon)zus en tante Lena Dingemanse - de Visser in de leeftijd van 86 jaar en onze geliefde zwager en oom Adrie Dingemanse in de leeftijd van 88 jaar. Troostte de Heere de kinderen en kleinkinderen en ons in dit groot verlies. MiddelburgM. Maas - de Visser E. M. Maas (in herinnering) Middelburg W. de Looff - de Visser Jac. de Looff (in herinnering) Veere C. de Visser J. de Visser - van Dalen MiddelburgC.M. van Moolenbroek - de Visser A.J. van Moolenbroek Wijk en AalburgW.P. Schouten - de Visser L. Schouten (in herinnering) Sint Laurens M.C. Dekker - de Visser F. Dekker MiddelburgT. Poppe - de Visser J.C.C. Poppe Neven en nichten Middelburg, 24 november 2021 "Die in de Schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91:1 Diep bedroefd delen we u mee dat onze geliefde vader en moeder en opa en oma Adriaan Dingemanse en Magdalena de Visser Zoutelande, 10 maart 1933 Sint Laurens, 5 april 1935 woensdag 24 november onverwacht zijn overleden. Meer dan 65 jaar hebben ze samen lief en leed gedeeld en nu zijn ze na een kort ziekbed vrijwel gelijktijdig heengegaan. Met dankbaarheid kijken we terug op wie ze voor ons waren. We hebben mogen zien hoe God Zijn genade aan hen getoond heeft en dat troost ons. Hun liefde en de vrede van hun heengaan zullen ons altijd bijblijven. Bodegraven: Paula en Ko Wagenaar-Dingemanse Rotterdam: Bram en Ineke Dingemanse-Lukasse Goes: Marleen en Hilbert Spaanderman-Dingemanse Middelburg: Anja en Rien Zandee-Dingemanse Kapelle: Caroline en Hans Hollebrandse-Dingemanse Den Haag: Hans en Marieke Dingemanse-Louws Gouda: André en Anne Marie Dingemanse-Koetsier Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres Prinsenhof 5 4461 TV Goes De rouwdienst wordt gehouden op D.V. woensdag 1 december om 13.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teelinckstraat 3 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend in besloten familiekring plaatsvinden op de begraafplaats te Sint-Laurens. De rouwdienst is ook te beluisteren via: www.terhoogekerk.nl en de begrafenis via: www.begrafenisverzorging-poppe.nl Wij ontvangen uw condoleances en blijken van medeleven graag schriftelijk. Geen bloemen ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021 PM Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze oom en neef *19 april 1952 Vlissingen f 25 november 2021 Esther Karelse Richard Karelse Kora en Kees Achterneven en nichten On%e dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede, Woning 28 voor de liefdevolk verzorging. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 1 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westebjke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. V Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere van ons heeft weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze lieve moeder en oma Borssele, 3 juni 1949 Goes, 24 november 2021 sinds 16 juli 2021 weduwe van Paulus Hendrik Schop Goes: Anita Emmy Scherpenisse: Lia en Wim Rosalie en Comé Mario en Antoinette Iris en John Kortgene: Gert-Jan Adinda en Dave Oud-Beijerland: Petra en Gert Henk Marit Ter Aar: Annet en Peter Janne Arinda Correspondentieadres: Laban Deurloostraat 37,4694 BP Scherpenisse Wij stellen het op prijs uw condoleances schriftelijk te ontvangen. Er is D.V. gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 29 november van 16.30 tot 17.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De rouwdienst zal vanwege de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. U kunt D.V. de dienst volgen op dinsdag 30 november vanaf 10.00 uur via de livestream op www.uitvaartzorgcentrum.nl Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes. Geen bloemen. Met verdriet hebben wij hennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Familie Van Wallenburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 44