8 Hendrik Isaac de Wit OVERLEDEN Jan Poortvliet Piet Riedijk 1 Korinthe 13 vers 13 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat van ons is weggenomen mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Martina Pieterse-Wielemaker -Tiny- In de leeftijd van 78 jaar. Middelburg Piet Pieterse Oostkapelle Bram en Henny Pieterse-Schoe René Mariska en Willem Remco Middelburg Joanke en Jan Bosselaar-Pieterse Marcel en Naomi Mirthe Jelle On%e dankbaarheid gaat uit naar huisarts Van den Bergh en de medewerkers van Zorgstmom voorde liefdevolle verzorging. Veerseweg 15 4332 BA Middelburg De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 24 november om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Alleen schriftelijke condoleances. Geen bezoek aan huis. Heden overleed onze zus, schoonzus en tante Martina Pieterse-Wielemaker Miny en Jan van Omme—Wielemaker Bram en Riet Wielemaker—Tange Jan Wielemaker Neven en nichten Bedroefd geven wij u kennis, dat de Heere, na een korte ernstige ziekte uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzus en tante Tiny Wielemaker echtgenote van Piet Pieterse In de leeftijd van 78 jaar. Middelburg Nel Louwerse-Pieterse Hannie Pieterse-Cornelisse Sint Laurens Wim Pieterse West-Souburg Corrie de Kraker-Pieterse Rinus de Kraker Neven en nichten Middelburg, 19 november 2021 tante Tiny Pieterse Jan Poortvliet Ik wil nu als vlinder vliegen, op de bloemenblaadren wiegen Diep bedroefd nemen wij afscheid van onze moeder, oma en tante. Ze is en blijft onze lieve, breekbare, zorgzame en onverwoestbare bikkel. Wij gaan haar enorm missen Jannie Knoth - te Brake Putten, 13 september 1936 t Zierikzee, 16 november 2021 Gerrit en Horna Janneke en Johan Robert en Antoinette Martin en Denise Amber, Merel Correspondentieadres: Noordstraat 6,4493 AG, Kamperland Wij danken de medewerkers van Allevo Cornelia en Borrendamme in Zierikzee voor de liefdevolle verzorging van ma. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd om zijn heengaan, maar oprecht dankbaar voor alles dat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Henk Den Helder Middelburg 23 januari 1944 19 november 2021 Addy Fred Walter en Angelique Rob en Monique en kleinkinderen Ter Vestelaan 19 4333 GZ Middelburg De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt in besloten kring gehouden. Henk de Wit Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa 20 december 1947 17 november 2021 Hanny Riedijk-van der Wal Eddy en Coletta, Mike, Amanda Gerard Yolande en Leenard, Demi, Ilse Marc en Gera, Tobias, Ramon, Bram Burg. Elenbaasstraat 40 4416 AP Kruiningen John Jaminon MAANDAG 22 NOVEMBER 2021 PM Heden heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde Wij wensen oom Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Bram en Hilda Mariët Hans-Peter Wilco en Liesbeth Eline en Kees Martineke en Martin Middelburg, 19 november 2021 Na een korte periode waarin wij hoopten op herstel, is tot ons grote verdriet overleden mijn lieve man, onze sterke vader en trotse opa in de leeftijd van 77 jaar. Ella Poortvliet-Daalhuizen Patrick en Monic Tycho, Eva Ido, DeeJay 17 november 2021 Correspondentieadres: Trompstraat 5 4371 BN Koudekerke Wij nemen in besloten kring afscheid van Jan. We zijn intens verdrietig door het overlijden van onze geliefde zwager en altijd belangstellende oom, maar ook dankbaar dat we hem in ons leven mochten hebben. Henk en Jannie Daalhuizen Henk en Sandra Daalhuizen Nina en Joost Tijn Danielle en Frank Versluis Michelle Angela Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager Wij wensen Addy, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nelly (in herinnering) en Rinus Cees en Marijke Piet en Ineke Adrie en Mieke Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-collega Hij heeft ruim 32 jaar bij Scalda en rechtsvoorgangers gewerkt. John was een fijne, betrokken en deskundige collega en werd gewaardeerd door collega's en studenten. Onze gedachten zijn bij zijn naaste familie en wensen hen veel sterkte toe. College van Bestuur van Scalda René van der Waal, directeur onderwijscluster Zorg en Welzijn, Collega's team Verpleegkunde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 28