EN 17 Nellie Harthoorn - Harinck Marty van der Heijden OVERLEDEN de iBmijnie-cle ïKra&et*- We gaan je missen lieve Mart, maatje. Werner Ina Arjen, Sarina Jelle Elvio, Veronique Kyra John Colinda Mirjam Marty van der Heijden Albert Cornells Schanck Albert Cornells Schanck Anni Marie Boutens COLOFON Familieberichten pzc.nl/familieberichten ZV VRIJDAG 19 NOVEMBER 2021 Niemand van ons leeft voor zichzelf, en niemand van ons sterft voor zichzelf Romeinen 14 vers 7 (Bijbel in gewone taal) Heden mocht Thuis komen onze moeder en oma sinds 3 januari 1995 weduwe van Hendrik de Bruijne Axel, 21 -11 -1933 f Terneuzen, 17-11 -2021 Wim en Ina de Bruijne-Kaljouw Mark en Janita - Joyce, Sophie Erik en Gezina - Martijn, Carlien,Anouk Judith en Danny - Merle, Luna, Björn Ada de Rijke-de Bruijne - in herinnering - en Wim de Rijke Lenneke en Paul - Jorden, Senna, Indy Lennard en Jedidja -Tim, Noa, Daan Herwin en Susanne - Lisa, Bas, Sophie, Sanne Manita en Joost - Jada Remco en Leanne - Stijn, Lars Carinda en Harm Rouce en Jannie de Bruijne-Monsma Ineke Heieen Wilco Jaap Martin Petra Verschelling-de Bruijne - in herinnering - Jack Verschelling en Bea Buitendijk Jessica Arnold en Wendy - Zoë Lydia Karin en Marck van Fraeijenhove-de Bruijne Wendy en Niek Jurgen Niek Correspondentieadres: Hattingaschans 4 4533 JB Terneuzen De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZTer Schorre, unit D8IRI8 voor alle zorg en aandacht De dienst is online te volgen, via de website: www.temeuzen.gkv.nl In Liefde losgelaten, zoals zij het wou... Goes, 7 februari 1948 t Terneuzen, 16 november 2021 In liefde verbonden met: Dirk Stam Jeroen en Femke Christy en Jan Isa en Damian Timo en Roos Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 141,4536 GM Terneuzen De afscheidsdienst wordt in verband met alle huidige maatregelen in besloten kring gehouden. We hopen op uw begrip hiervoor. Als u via livestream de dienst wilt volgen, kunt u vóór zaterdag een mail sturen naar jeroen@stoen.nl U ontvangt dan een mail met de inloggegevens. Mijn maatje Mijn steun en toeverlaat Mijn levensgenieter Veel te snel hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve eigenwijze Hagenees Gepassioneerd fotograaf en kunstenaar Den Haag, 17-01-1957 Terneuzen, 14-11-2021 Monique van der Heijden-Verlinde Het leven van Marty vieren wij op maandag 22-11-2021 om 13.30 uur. Wij nodigen u graag uit om de viering via livestream bij te wonen. U kunt zich daarvoor aanmelden via e-mail: martyvdh@outlook.com. Marty hield van witte lelies. Correspondentieadres: IJsbaanstraat 16, 4537 PH Terneuzen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Albert was in dienst bij de gemeente Terneuzen en al jaren werkzaam bij het team Stadsservice waar hij met grote inzet zijn werk verrichtte. Hoewel hij al lange tijd ernstig ziek was, komt zijn overlijden toch nog onverwacht. Albert was een graag geziene en gewaardeerde medewerker. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, dochter en familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, J.G. (Jan) Princen H.J.A. (Erik) van Merrienboer Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Wij verliezen in Albert een zeer gewaardeerde en enthousiaste collega die zijn werk binnen het team Stadsservice met veel plezier en toewijding uitvoerde. Hoewel hij al geruime tijd ernstig ziek was, komt zijn overlijden toch nog onverwacht. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, dochter en verdere familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's gemeente Terneuzen Realisatie en Beheer Team Stadsservice Moeders gaan maar sterven niet, Zij leven en zij geven, Zolang men moeders kind'ren ziet, Zolang zal moeder leven Guido Gezelle Dankbaar terugkijkend naar alles wat ze voor ons geweest is, hebben wij afscheid genomen van ma, oma en super-oma weduwe van Benignus Alphonsus van der Sijpt Lid in de orde van Oranje-Nassau Aardenburg, 28-2-1926 t Axel, 18-11 -2021 Terneuzen: Ineke en Henny Suij-van der Sijpt Reggie en Veerle - Maik, Tim Marcia en Niels - Daan, Nova Hulst Marianne en Adrie Musters-van der Sijpt Rens en Petra - Ramona en Dennis Boudewijn en Annemiek Breda Benny van der Sijpt-Knops t en Theo Knops-van der Sijpt Koewacht Boudewijn en Monique van der Sijpt-Martens Bart Amber Koewacht Jolanda en Willy Debacker-van der Sijpt Pim en Nadja - Mika Correspondentieadres: Margarethaplein 6 4533 AR Terneuzen Maandag 22 november is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. In verband met de maatregelen rondom Covid-19, zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar zorgcentrum 'De Vurssche', afd. Sluis/Kiekuut voor de goede en liefdevolle zorgen de afgelopen jaren. Sluittijden overlijdensadvertenties Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 60