1 Germaine Goossens Rudi Achiel van Pamelen EN 17 Vivian Urbanie Caesar Geertruida Vossenberg - Verstraeten Janna Johanna Wisse - Bakker OVERLEDEN De strijd is gestreden, met telkens nieuwe moed, verbazingwekkend krachtig, 't is op, zo is het goed. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Maurice Claeys *20-10-1923 Zelzate (B) f 15-11-2021 Terneuzen Rita en Ronny Filip, Maaike Chiara Frederik en Monika, Tomek Familie Goossens Familie Claeys Familie Rotthier Terneuzen, 15 november 2021. Corr.adres: Churchilllaan 1096,4532 JK Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waar voor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 22 november om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Aansluitend zullen we moeder begraven bij ons vader k r* op de begraafplaats Sint Jansschorre te Sas van Gent. Aad de Koster Watje in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt Echtgenote van Nico Jan Vossenberg t 16 november 1958 114 november 2021 Tom, Ellen, Benthe en Bo Franckaert Jasper Franckaert Petra Vossenberg, Joao Gouveia, en Muhaku Vossenberg-Gouveia Jo Verstraeten f Annie Verstraeten-de Kind De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Langs de Kreek 12,4535 CC Terneuzen Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verslagen staan wij stil bij het plotselinge overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Sluis, 27 mei 1961 t Sluis, 8 november 2021 Erik Eddy Alex en Monique Monique en Harry Marijke en Jacky Neven en nichten Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Dinsdagstraat 62,4524 AN Sluis - Janny - COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties pzc.nl/familieberichten ZV DONDERDAG 18 NOVEMBER 2021 Met ongeloof en veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons lid en oud bestuurslid Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren Middelburg, 17 november 2021 Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt Als veel je wordt ontnomen Als je moet toelaten dat een anderje verzorgt Als het leven niet meer jouw leven is Dan komt de tijd dat het einde goed is. 'De Heer is mijn Herder' Psalm 23 Verdrietig om haar heengaan, maar met dierbare herinneringen nemen we afscheid van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, 'ouwe oma' en lieve vriendin Hoedekenskerke, 10-12-1931 Colijnsplaat, 15-11-2021 65 jaar Colijnsplaat: Kamperland: Kamperland: Colijnsplaat: Kamperland: Terneuzen: Correspondentieadres: Knotwilgendreef 18,4493 EJ Kamperland Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. De dienst ter nagedachtenis aan haar vindt plaats op zaterdag 20 november a.s. om 10.45 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100, 4493 AV Kamperland, waarna de teraardebestelling gepland staat rond 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Alexiaplein 3, 4493 EZ Kamperland. Dit alles met inachtneming van de geldende corona maatregelen. U kunt de dienst live volgen of later terugkijken op https://kerkdienstgemist.nl/Protestantse-Gemeente Kamperland In plaats van kaarten De wil was er nog, maar de kracht niet meer. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, mijn schoonmoeder, onze oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder echtgenote van Emiel Sijnesael (overleden op 23 maart 1975) Hoofdplaat, 9 april 1923 t Breskens, 12 november 2021 Gerda Sijnesael in liefdevolle herinnering Wies en Willy van Grol-Sijnesael kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen We zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging en begeleiding die ma en oma van zoveel mensen heeft gekregen. We hebben woensdag 17 november in besloten kring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Orchideestraat 2,4511GV Breskens Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 16.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) O U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op pzc.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Ko Wisse León en Hannie Ineke en Remko Finn en Loïs Nico en Sabine Bas en Lisa Ise en Melle Tom en Fabiënne Corien en Leendert Jens Simone Adrie en Kaat Martin en Femke Rinus en Mientje Schot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2021 | | pagina 55